Modny styl skandynawski w domu rodzinnym

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Modny styl skandynawski w domu rodzinnym

Alicja Olko Alicja Olko
DOM - BOCHNIA: styl , w kategorii  zaprojektowany przez stabrawa.pl
Loading admin actions …

Nie każdy ma okazję obejrzeć wnętrza najpiękniejszych i najmodniejszych polskich domów. Z homify staje się to jednak możliwe- dziś zabierzemy Was do Bochni, gdzie obejrzymy, jak urządzono wnętrza domu dla rodziny z dziećmi. Aranżację utrzymano w stylu skandynawskim- modnym, ale jednocześnie przytulnym. Przekonajcie się sami!

Wysoki sufit

DOM - BOCHNIA: styl , w kategorii Salon zaprojektowany przez stabrawa.pl
stabrawa.pl

DOM – BOCHNIA

stabrawa.pl

Wysoki sufit sprawia, że wnętrze salonu prezentuje się monumentalnie, jest przestronne i wypełnione naturalnym światłem. Dzięki temu możliwe było zawieszenie lamp sufitowych na długich kablach, co świetnie prezentuje się w tym wnętrzu.

Salon

DOM - BOCHNIA: styl , w kategorii Salon zaprojektowany przez stabrawa.pl
stabrawa.pl

DOM – BOCHNIA

stabrawa.pl

Spójrzcie tylko na tę mieszankę kolorów i materiałów. Proste, ale zawsze efektowne zestawienie bieli i szarości uzupełniono ciepłym brązem drewna. Doskonale na tym tle prezentują się nowoczesne elementy wyposażenia, którymi umeblowano wnętrza. W salonie króluje duży i wygodny narożnik. W estetykę wnętrza świetnie wpisują się modne elementy oświetlenia, zwłaszcza lampy sufitowe w kształcie kuli.

Kuchnia

DOM - BOCHNIA: styl , w kategorii Kuchnia zaprojektowany przez stabrawa.pl
stabrawa.pl

DOM – BOCHNIA

stabrawa.pl

Kuchnia jest przestronna i otwiera się na jadalnię. Styl jej aranżacji świetnie wpisuje się w skandynawską estetykę wnętrz. Zabudowa kuchenna skupiona jest na jednej ze ścian i skrywa się za białymi, minimalistycznymi frontami. Tam także wbudowano piekarnik. Pozostałe meble kuchenne są niskie a ich fronty wykonano z drewna. Całość dopełnia szara posadzka- harmonia kolorystyczna została zachowana. Blat kuchenny z funkcją stołu oddziela obszar kuchni od jadalni.

Pokój dziecięcy

DOM - BOCHNIA: styl , w kategorii Pokój dziecięcy zaprojektowany przez stabrawa.pl
stabrawa.pl

DOM – BOCHNIA

stabrawa.pl

W bieli i szarościach urządzono także pokój dziecięcy. Meble o nowoczesnym designie są uniwersalne i świetnie sprawdzą się zarówno w pokoju dla niemowlęcia, jak i dorastającego nastolatka. Aktualnie króluje w nim modny tipi- nowoczesny dodatek, uwielbiany przez młodych rodziców.

Łazienka

DOM - BOCHNIA: styl , w kategorii Łazienka zaprojektowany przez stabrawa.pl
stabrawa.pl

DOM – BOCHNIA

stabrawa.pl

Projektanci wnętrz tego domu zadbali o to, aby każde pomieszczenie harmonijnie wpisywało się w dominującą estetykę aranżacji. Jak widać, kolorystyczna spójność zachowana została także w łazience. Białe ściany, szare materiały wykończeniowe i drewniana, ciemnobrązowa podłoga świetnie się ze sobą komponują.

Jak Wam się podoba taka mieszanka kolorów i materiałów?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu