Top 5 minionego tygodnia- od remontu do luksusowych wnętrz | homify | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Top 5 minionego tygodnia- od remontu do luksusowych wnętrz

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesne domy od Udo Ziegler | Architekten Nowoczesny
Loading admin actions …

Kolejny zimowy tydzień za nami, a my na homify wciąż pozostajemy w przytulnych i zacisznych wnętrzach naszych domów. Skupiamy się na tematyce związanej głównie z aranżację wnętrz, ale także prezentujemy ciekawe i inspirujące przykłady renowacji, aby nastroić Was na zbliżający się wielkimi krokami sezon remontów.

Zobaczcie, jakie artykuły cieszyły się w mijającym tygodniu największą popularnością na homify!

5. Goodbye Lenin – czyli PRL-owskie wariacje w Twoim mieszkaniu

Cubist Credenza 13 od Turner Furniture Nowoczesny
Turner Furniture

Cubist Credenza 13

Turner Furniture

Kto by pomyślał, ze nastaną czasy, kiedy dobrowolnie będziemy w naszych wnętrzach wprowadzać elementy przypominające nam o czasach PRL-u? A jednak, stylistyka z tamtego okresu szturmem bierze współczesny design, a socjalistyczna estetyka w aranżacji wnętrz staje się vintage. Jeżeli także i Wy wnieść chcecie nostalgię na Polską Ludową do swoich domów, zobaczcie kilka inspirujących elementów w Katalogu Inspiracji Goodbye Lenin – czyli PRL-owskie wariacje w Twoim mieszkaniu.

4. 10 sposobów na luksusowe wnętrza

Luksusowe wnętrza zaaranżować można także po kosztach, wcale nie trzeba zaciągać w tym celu kredytu. Są pewne sposoby i triki aranżacyjne, które pozwalają wykreować wnętrza, które aż porażają luksusem! 10 takich pomysłów przedstawiliśmy w Katalogu Inspiracji 10 sposobów na luksusowe wnętrza.

3. homify 360°: krakowskie mieszkanie z cegłą w środku

Cegła to jeden z najbardziej ostatnio popularnych materiałów w aranżacji wnętrz. Jest oryginalna, niekonwencjonalna, wprowadza industrialny charakter, ale odpowiednio zaaranżowana, działa na wnętrze ocieplająco i przytulnie. Doskonałym przykładem użycia tego materiału w aranżacji wnętrz jest krakowski apartament, który obejrzeć możecie w szczegółach w Katalogu Inspiracji homify 360°: krakowskie mieszkanie z cegłą w środku.

2. homify 360°: dom z betonu w Stuttgarcie

Innym niekonwencjonalnym materiałem, tym razem w tworzeniu fasady domów, jest surowy beton. Betonowe domy to już nie budynki w trakcie budowy, ale takie już wykończone, których fasada zachwyca surowością i prostotą. Taki dom zarówno z zewnątrz, jak i od środka, obejrzeć możecie z bliska w Katalogu inspiracji homify 360°: dom z betonu w Stuttgarcie.

1. Przed i po: transformacja garażu w loft

W każdym tygodniu przekonujemy się coraz bardziej, że ludzie generalnie uwielbiają podziwiać projekty z serii „przed i po”, które najpierw porażają brutalnymi zdjęciami sprzed transformacji, aby następnie wprawić w osłupienie jej efektami. W tym tygodniu zobaczyliśmy, co można zrobić ze starym, zagraconym garażem. Zobaczcie jeszcze raz końcowy rezultat- kliknijcie na Katalog Inspiracji Przed i po: transformacja garażu w loft.

Który artykuł podobał się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu