Wewnątrz modnego loftu... | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Wewnątrz modnego loftu…

Alicja Olko Alicja Olko
Minimalistyczny balkon, taras i weranda od Het Ontwerphuis Minimalistyczny
Loading admin actions …

Sporo czasu zajęło architektom i projektantom wnętrz odkrycie ogromnego potencjału, który skrywają stare, nieużytkowane już budynki fabryczne. Niegdyś magazyny, hale produkcyjne i fabryki- dzisiaj modne lofty, w których ceny za metr kwadratowy nieustannie wzrastają.

Dziś zajrzymy do jednego z takich budynków- wybudowano go na początku XIX wieku, a po dziś dzień jawi się stylowo i klimatycznie. Jego wnętrza urządzono jednak niezwykle nowocześnie. Przekonajcie się sami!

Z zewnątrz

Klasyczny budynek z czerwonej cegły został z zewnątrz całkowicie odnowiony i unowocześniony. Zachowano tradycyjne elementy architektury- fasadę i drzwi- a inne takie jak okna, wymieniono na nowe. W ten sposób znaleziono idealną harmonię pomiędzy nowoczesnością i klasyką.

Rzut poziomy

Na szkicu architektonicznym zapoznać można się ze szczegółowym rozkładem pomieszczeń w lofcie.

Strefa dzienna

W skład otwartej strefy dziennej wchodzi kuchnia, jadalnia i salon. Nowoczesne elementy wyposażania świetnie komponują się z klasycznymi materiałami wykończeniowymi, takimi jak drewno czy naturalny kamień, oraz 19-sto wiecznymi ornamentami na suficie. Po raz kolejny udowodniono, że tradycja i współczesny design mogą iść w parze.

Taras

Na tyłach budynku znajduje się przytulny ogródek, który z wnętrzem domu łączy się za pomocą drewnianego tarasu. Na tym obszarze domownicy cieszyć mogą się poranną kawą w promieniach słońca, w ciszy i spokoju.

Łazienka

Na koniec zaglądamy do jednej z łazienek, którą zaprojektowano na modłę minimalistyczną. Białe powierzchnia ścian kontrastują z czarnymi płytkami na posadzce. Taka kombinacja kolorystyczna jest gwarantem elegancji i szyku. Liczne przeszklenia i białe meble doskonale wpisują się w dominującą estetykę.

Więcej pomysłów na czarno-białą łazienkę znajdziecie w Katalogu Inspiracji Łazienka czarno biała – 10 pomysłów!

Jak Wam się podoba?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu