Naturalnie nowoczesny dom rodzinny | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Naturalnie nowoczesny dom rodzinny

homify.Pl homify.Pl
od Orton Architects
Loading admin actions …

W tym Katalogu Inspiracji patrzymy na niesamowity dom w stolicy RPA – w Pretorii. To śródlądowe miasto, chociaż nie jest tak popularne jak inne – nadmorskie miasta w RPA, ma wiele cech, które sprawiają, że jest to sensacyjnie piękne miejsce dla turystów i mieszkańców. Jeśli podoba Wam się pomysł odpoczynku i relaksu podziwiając zachód słońca w nowoczesnym domu, to wiedzcie, że ten dom jest do tego stworzony! Nieruchomość, którą dziś zobaczymy w cudowny sposób łączy nowoczesny tryb życia w stolicy ze spokojną i przyjemną atmosferą strefy podmiejskiej.

​Uroczy dom otoczony ogrodami

Zaczynamy naszą wycieczkę od przedniej części domu. Zastosowanie nowoczesnych kolorów, modernistycznego wyposażenia i eleganckich i bardzo stylowych wykończeń okazało się strzałem w dziesiątkę, aby stworzyć wystrój tego prostego i przytulnego domu z nowoczesnymi akcentami. Dodanie drewnianych akcentów, w naturalny sposób uwidacznia pazur i charakter designu, dzięki czemu mamy przed sobą przytulny, ale również bardzo atrakcyjny dom. Zespół architektów dokonał kilku świetnych wyborów przy tworzeniu projektu.

​Cudowna zieleń

Piękny domu jak ten musi oczywiście dopełnić równie wspaniały ogród wypełniony wszelkiego rodzaju roślinami. Zieleń sprawia, że całość jest bardzo malownicza, dzięki czemu można po prostu cieszyć się chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu. Mieszkańcy tego domu na pewno często wygodnie zasiadają w fotelach ogrodowych i zwyczajnie relaksują się wśród pięknej przyrody.

​Eleganckie wnętrze

Ten obrazek oddaje smukły i elegancki wygląd wnętrza. Uchwycono tu wyrafinowany i minimalistyczny wystrój, który mógłby z powodzeniem należeć do ekskluzywnego mieszkania w jednej z bogatych dzielnic Pretorii. Lecz w tym przypadku jest nawet lepiej, ponieważ mamy dodatkową korzyść z obecności środowiska naturalnego w postaci ogromnego ogrodu. Nic tylko cieszyć się popołudniowym słońcem wpadającym przez ogromne okna, popijając przy tym filiżankę kawy.

​Nieskazitelny wygląd ogrodu

Ten przestronny taras to fantastyczny wybór dla nowoczesnego domu stojącego wśród naturalnego otoczenia. Jest to idealne miejsce, by w towarzystwie najbliższych cieszyć się prostotą relaksującego środowisk. Jest to również niezaprzeczalnie wspaniałe miejsce do grillowania! Co myślicie o kempingu w takim miejscu? Całonocne pieczenie kiełbasek przy ognisku, śpiewanie do dźwięków gitary i ciekawe opowieści w blasku księżyca. A wszystko to w zaciszu własnego domu?

​5. Plan nieruchomości

Wspaniały dom potrzebuje niesamowitych planów. W tym domu wszystko musi być dopięte na ostatni guzik i wykonane do perfekcji. Na tym planie możemy dokładnie zobaczyć rozmiar budynku i wszystkie jego części.

Zachwycił Was ten projekt? Żeby zobaczyć wspaniałe nieruchomości nie musimy jednak jechać aż do RPA, w Polsce również znajdziemy wiele cudownych projektów nowoczesnych domów. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie odpowiadające na pytanie: Jak wygląda nowoczesny, polski dom jednorodzinny?

Jest to projekt zbliżający się do Waszego wymarzonego domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu