Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

15 bram wejściowych, które zachwycą całe sąsiedztwo

Justyna Dziesińska Justyna Dziesińska
Projekty,  Okna zaprojektowane przez CIERRES METALICOS AVILA, S.L.
Loading admin actions …

Brama oraz drzwi zewnętrze to efektowna ozdoba każdego domu i ogrodu. Ich dizajn powinien być przede wszystkim spójny z całym projektem, tak by pełnić rolę atrakcyjnej dekoracji domu i otoczenia. W dzisiejszym artykule przedstawimy Wam 10 wzorów drzwi wejściowych, które możecie wykorzystać na terenie swojej posiadłości. Każda z tych propozycji to zupełnie inny styl czy materiał. Zapraszamy zatem do oglądania i zainspirowania się!

1. Kombinacja materiałów

W powyższym zestawieniu mamy prawdziwą mieszkankę wielu materiałów – betonowe ogrodzenie daje poczucie stateczności i ogromnej trwałości, natomiast drzwi wejściowe wykonane z metalu oraz drewna, nieco ujarzmiły surowy charakter betonu i wniosły odrobinę ciepła i pewnego rodzaju uroku do tego projektu. Tego typu drzwi zewnętrzne to z pewnością fantastyczna ozdoba każdego projektu. 

2. Czarna plecionka

Powyższy projekt z pewnością nadaje się do nowoczesnych, nieco futurystycznych budynków. Pleciona struktura prezentuje się bardzo ciekawie i co najważniejsze oryginalnie, dzięki czemu jest fantastyczną ozdobą każdego domu jednorodzinnego.

3. Stal nierdzewna ze wzorem

Ten projekt bramy wjazdowej z pewnością przykuwa wzrok każdego. W naturalnym, ciepłym świetle słonecznym prezentuje się nieco futurystycznie i nieskazitelnie. Lśniąca nawierzchnia odbija światło, przez co drzwi wejściowe wyglądają jakby iskrzyły niecodziennym blaskiem. 

4. Kamień i metal

Kamienny płot zawsze wygląda niezwykle efektownie i potrafi wyjątkowo przyozdobić dom. Kamień należy do materiałów, które świetnie komponują się w różnych zestawieniach, tworząc unikalną stylistykę, np. połączenie kamienia z drewnem daje rustykalny, nieco wiejski charakter, natomiast zestawienie kamienia z metalem to iście współczesna kompozycja. W ten sposób projekt nabrał nowoczesnego pazura. 

5. Zmodernizowana wersja

Bardzo prosta, aczkolwiek efektowna kompozycja, która dzięki połączeniu ponadczasowych odcieni – bieli i czerni, prezentuje się bardzo klasycznie i stylowo. Można by rzecz, że jest tradycyjny projekt z nutką nowoczesności. 

6. Drzwi przesuwne

Subtelne i delikatne płyty z piaskowca elewacyjnego potrafią uatrakcyjnić wygląd każdego domu. Tego typu kamień jest zarówno elegancki i stylowy, jak i trwały oraz odporny na działanie czynników atmosferycznych. Połączenie tych cech jest rzadkie, ale jednak spotykane. Przyznajcie, że to wejście robi wrażenie!

7. Oryginalny projekt

Propozycja widoczna powyżej z pewnością skierowana jest do osób odważnych i nie bojących się wyzwań. Tego typu ogrodzenie oraz drzwi zewnętrzne są niezwykle trudną, aczkolwiek oryginalną i nieszablonową kompozycją. Pasują tylko i wyłącznie do nowoczesnych, futurystycznych projektów domów, gdzie będą pełniły unikalną ozdobę. 

8. Nowoczesny i elegancki dizajn

Kombinacja metalu z betonem w każdym przypadku daje podobny efekt. Otóż dzięki takiemu zestawieniu mamy pewność, że nasz projekt będzie wyglądał na niezwykle nowoczesny i jedyny w swoim rodzaju. Tego typy drzwi wejściowe wcale nie odgradzają nas od wzroku wścibskich gapiów, a stanowią niebanalny dodatek do domu. 

9. Wersja z aluminium

Projekty,  Okna zaprojektowane przez Puertas Lorenzo, s.a
Puertas Lorenzo, s.a

​Puerta tipo abatible de 2 hojas automática de aluminio soldado

Puertas Lorenzo, s.a

Aluminium to materiał trwały i niezwykle efektowny. Użycie go w formie drzwi zewnętrznych z pewnością daje niesamowite efekty oraz bardzo stylowy i szykowny wygląd. 

10. Drewno

Drewno to materiał, który sprawdzi się zawsze i w każdych warunkach. Jego elegancki, stylowy i unikalny charakter zagwarantuje powodzenie każdemu projektowi. Jeśli chcecie znać wybór architektów, to postawcie właśnie na drewno!

11. Przesuwane drzwi jak fale

12. Klasyczne drzwi przesuwane

Projekty,  Okna zaprojektowane przez Puertas Lorenzo, s.a
Puertas Lorenzo, s.a

Puerta corredera base de una hoja automática de aluminio soldado

Puertas Lorenzo, s.a

13. Drewno w wersji eleganckiej

14. Żelazo w kolistych wzorach

15. Czarno-biała osobowść

Projekty,  Okna zaprojektowane przez Puertas Lorenzo, s.a
Puertas Lorenzo, s.a

Puerta tipo abatible de 2 hojas automática de aluminio soldado

Puertas Lorenzo, s.a
Który z wyżej wymienionych pomysłów przypadł Wam do gustu? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu