Leśna chatka o zaskakującym wnętrzu

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Leśna chatka o zaskakującym wnętrzu

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,  Salon zaprojektowane przez Architectenbureau Vroom
Loading admin actions …

Już od dziecka powtarza nam się, aby nie oceniać książki po okładce. Pierwsze wrażenia bardzo często mogą być mylne. Czy, patrząc na zdjęcie niewielkiej chatki w samym środku lasu, pomyślelibyście, że skrywa ona w sobie niezwykle nowoczesne wnętrze? Pewnie nie. Obejrzyjcie ten ciekawy projekt i przekonajcie się, jak pomysłowo i stylowo urządzać można na niewielkiej powierzchni.

Niepozorny budynek

Domek wygląda niezwykle niepozornie z zewnątrz. O klasycznej bryle z dwuspadowym dachem, o fasadzie z cegły i drewnianych wykończeniach, wygląda dokładnie tak, jakbyśmy wyobrazili sobie leśną chatkę. otoczony bujną roślinnością gwarantuje jednak oazę ciszy i spokoju dla swoich właścicieli.

Przestronne wnętrze

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Architectenbureau Vroom
Architectenbureau Vroom

Vakantiehuisje: woonkamer en keuken.

Architectenbureau Vroom

Wnętrza domu wykończono drewnem. Parkiet o miodowym odcieniu świetnie komponuje się z bielonym drewnem na suficie. Ten jest nieco wyższy, wykorzystując kształt dachu. Przez liczne okna do środka wpada mnóstwo naturalnego światła, które odbija się od białych powierzchni ścian i potęguje wrażenie jasności we wnętrzach. Te wyposażono w sposób nowoczesny i stylowy, wykorzystując elementy o prostym, ale ciekawym designie.

Geometryczne wariacje

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Architectenbureau Vroom
Architectenbureau Vroom

Keuken en het effect van de aansluiting van de schuine daken

Architectenbureau Vroom

We wnętrzu tego domu zagrano ciekawymi kształtami i geometrycznymi formami. Sufit jest nieregularny, załamujący się w niespodziewanych miejscach. Taki zabieg sprawia, że pomieszczenia nabierają dodatkowego wymiaru i wydają się większe.

Urządzanie na otwartej przestrzeni

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Architectenbureau Vroom
Architectenbureau Vroom

Licht en lucht: de wanden zijn afgewerkt met kaasplanken

Architectenbureau Vroom

Kuchnia połączona z jadalnią i salonem to najlepsza recepta w małych wnętrzach na osiągnięcie wrażenia przestronności i swobody. Otwarta strefa dzienna jest wygodna w użytkowaniu i sprawia, że życie wszystkich domowników skupia się właśnie tutaj. I trudno się dziwić- przestrzeń ta jest niezwykle przyjemna i wygodna.

Sypialnia

Przestronna i komfortowa strefa dzienna została wygospodarowana kosztem innych pomieszczeń. Sypialnia jest niewielka, ale urządzono ją w praktyczny sposób. Piętrowe łóżko z jasnej sosny nie zajmuje dużo miejsca i doskonale wpisuje się w dominującą we wnętrzach skandynawską stylistykę. Także i tutaj okno wpuszcza mnóstwo naturalnego światła i czyni pokój jasnym.

Jak Wam się podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu