Leśna chatka o zaskakującym wnętrzu

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Leśna chatka o zaskakującym wnętrzu

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,  Salon zaprojektowane przez Architectenbureau Vroom, Wiejski
Loading admin actions …

Już od dziecka powtarza nam się, aby nie oceniać książki po okładce. Pierwsze wrażenia bardzo często mogą być mylne. Czy, patrząc na zdjęcie niewielkiej chatki w samym środku lasu, pomyślelibyście, że skrywa ona w sobie niezwykle nowoczesne wnętrze? Pewnie nie. Obejrzyjcie ten ciekawy projekt i przekonajcie się, jak pomysłowo i stylowo urządzać można na niewielkiej powierzchni.

Niepozorny budynek

Domek wygląda niezwykle niepozornie z zewnątrz. O klasycznej bryle z dwuspadowym dachem, o fasadzie z cegły i drewnianych wykończeniach, wygląda dokładnie tak, jakbyśmy wyobrazili sobie leśną chatkę. otoczony bujną roślinnością gwarantuje jednak oazę ciszy i spokoju dla swoich właścicieli.

Przestronne wnętrze

Wnętrza domu wykończono drewnem. Parkiet o miodowym odcieniu świetnie komponuje się z bielonym drewnem na suficie. Ten jest nieco wyższy, wykorzystując kształt dachu. Przez liczne okna do środka wpada mnóstwo naturalnego światła, które odbija się od białych powierzchni ścian i potęguje wrażenie jasności we wnętrzach. Te wyposażono w sposób nowoczesny i stylowy, wykorzystując elementy o prostym, ale ciekawym designie.

Geometryczne wariacje

We wnętrzu tego domu zagrano ciekawymi kształtami i geometrycznymi formami. Sufit jest nieregularny, załamujący się w niespodziewanych miejscach. Taki zabieg sprawia, że pomieszczenia nabierają dodatkowego wymiaru i wydają się większe.

Urządzanie na otwartej przestrzeni

Kuchnia połączona z jadalnią i salonem to najlepsza recepta w małych wnętrzach na osiągnięcie wrażenia przestronności i swobody. Otwarta strefa dzienna jest wygodna w użytkowaniu i sprawia, że życie wszystkich domowników skupia się właśnie tutaj. I trudno się dziwić- przestrzeń ta jest niezwykle przyjemna i wygodna.

Sypialnia

Przestronna i komfortowa strefa dzienna została wygospodarowana kosztem innych pomieszczeń. Sypialnia jest niewielka, ale urządzono ją w praktyczny sposób. Piętrowe łóżko z jasnej sosny nie zajmuje dużo miejsca i doskonale wpisuje się w dominującą we wnętrzach skandynawską stylistykę. Także i tutaj okno wpuszcza mnóstwo naturalnego światła i czyni pokój jasnym.

Jak Wam się podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu