Piękny, nowoczesny dom marzeń

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Piękny, nowoczesny dom marzeń

mszpakowska mszpakowska
Projekty,  Domy zaprojektowane przez Wowa, Nowoczesny
Loading admin actions …

Jeśli chodzi o nowoczesność, możemy liczyć na coś niezwykłego. Często możemy oglądać domy z katalogów, jednak tym  razem zabieramy Was w wyjątkowe miejsce, gdzie znajduje się prosty, minimalistyczny dom o jednorodnej teksturze i swoistym luksusie.

Przyjrzyj się bliżej pomysłowości naszych architektów, którzy kierowali się zasadami geometrii, fakturami i kolorami i w rezultacie stworzyli dom idealny dla rodziny.

Główna fasada

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Wowa, Nowoczesny

Przedstawiamy Wam projekt niezastąpionych architektów z San Francisco. W tym domu znajdziemy uczciwe materiały, które obecne są zarówno na fasadzie, jak i we wnętrzach.

Po lewej stronie znalazło się miejsce dla niewielkiego ogrodu, który doskonale komponuje się z charakterem projektu.

Tekstury

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Wowa, Nowoczesny

Głównym zamysłem projektu jest gra teksturami i materiałami. Fasada prezentuje połączenie cegły i betonu, które tworzy doskonały kontrast. Ta różnica tekstur jest niezwykle dekoracyjna, prawda? Szklane sztukaterie wprowadzają wspaniały, współczesny charakter.

Materiały

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Wowa, Nowoczesny

W tym przypadku materiał jest kluczem do sukcesu. Piękne drewno sprawia, że dom otrzymuje wyjątkową, nowoczesną linię. Szlachetny materiał jest idealnym rozwiązaniem dla tego projektu.

Forma

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Wowa, Nowoczesny

Na tym zdjęciu widzimy doskonałe połączenie wszystkich materiałów, które tworzą tej wspaniały dom. Piękna ściana doskonale prezentuje się w towarzystwie bajkowego ogrodu.

Luksusowe wnętrze

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Wowa, Nowoczesny

I to jest to, co lubimy najbardziej! Oczywiście nie możemy zbyt eksperymentować  z konstrukcją ścian, jednak materiały pozwalają na stworzenie wyjątkowego wnętrza, które zachwyca.

Jasny i przestronny

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Wowa, Nowoczesny

Zawsze powtarzamy, że dobrze oświetlone pomieszczenia są kluczem do sukcesu. Wnętrze tego domu trafią w gusta nawet najbardziej wybrednych osób. Tutaj możemy zauważyć jak ważne jest światło, nie tylko to pochodzące z lamp i reflektorów, ale w szczególności naturalne promienie słoneczne. Co więcej, czyste przestrzenie pozbawione zbędnych elementów sprawiają, że dom wydaje się być niesamowicie przestronny.

Zielona niespodzianka

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Wowa, Nowoczesny

Znajdziemy tutaj tajemniczy ogród, który jest doskonałą odskocznią od życiowego zgiełku. To wspaniałe miejsce wygląda niesamowicie i sprawia, że dom staje się doskonałą perspektywą dla całej rodziny. Po raz kolejny napotykamy tutaj nawiązanie do natury, która jest nieoderwaną częścią tego wspaniałego domu.

Odwiedź również katalog: Super 7 domów z drewna!

Jak podoba Ci się projekt nowoczesnego domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu