Typowa łazienka z lat 70tych staje się nowoczesna i spektakularna | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Typowa łazienka z lat 70tych staje się nowoczesna i spektakularna

homify.Pl homify.Pl
Nowoczesna łazienka od Architetto Alberto Colella Nowoczesny
Loading admin actions …

Ten projekt renowacji wykonany przez architekta Colella pokazuje nam, że nawet łazienka w absolutnie opłakanym stanie może stać się wyrafinowana i wygodna. Nie wierzysz? W rzeczywistości nie było to łatwe, szczególnie, że nie zmieniano ścian, więc rozmiar łazienki pozostał taki sam, ale zdjęcia pomieszczenia sprzed i po renowacji pozwolą Ci ocenić jak ogromna nastąpiła zmiana! Gotowi?

​Plany przed metamorfozą

Oto plany łazienki sprzed przeprowadzonych prac.

​Plany po metamorfozie

Patrząc na plany łazienki po ukończonych pracach, widzimy, że ściany pozostają dokładnie takie same, więc jasnym staje się, że spektakularna przemiana jest wynikiem całkowicie innych faktorów, takich jak odpowiedni wybór wykończeń i urządzeń. Strzał w dziesiątkę!

Jeżeli sami też posiadacie małą łazienkę i nie wciąż nie wierzycie, że może stać się ona wisienką na torcie Waszych domów, zmienicie zdanie po przeczytaniu Katalogu Inspiracji: Mała łazienka? To nie problem! 15 pomysłów na remont

Oto zdjęcia łazienki sprzed metamorfozy. Słowa nie są potrzebne, ponieważ tragiczny stan łazienki jest całkiem oczywisty. Ciemna zieleń podłogi, kolorowe i ciężkie płytki, a do tego urządzenia sanitarne (włącznie z mydelniczką) w okropnym kolorze różowym! Koszmar, ale czego można się spodziewać po łazience, która zatrzymała się w czasie, która zupełnie nie wpisuje się we współczesne standardy stylu i elegancji. Vintage jest zawsze doceniany, ale w tym przypadku mamy do czynienia ze złym smakiem, a wręcz brakiem jakiegokolwiek poczucia smaku i estetyki.

​Po przemianie

Po przeprowadzeniu prac, łazienka jest absolutnie nie do poznania! Zmiana wykończenia jest drastyczna, z wszystkich punktów widzenia: teraz panuje tu o wiele jaśniejsza atmosfera, bardziej wyrafinowana i oczywiście – bardziej nowoczesna. Widzimy tu wiele eleganckich form geometrycznych i prostych, wyrafinowanych linii, od umywalki i toalety, po szafki i płytki ścienne. Ta łazienka zdecydowanie należy do współczesnego świata designu.

​Wreszcie stylowa łazienka

Prawdziwym przejawem klasy są płytki, które pokrywają ścianę obok okna. Są to wspaniałe płytki z bardzo zróżnicowanymi wzorami geometrycznymi. Odcienie szarości są synonimem elegancji i doskonale komponują się z wyborem stylu – nowoczesnego i prostego – w pozostałej części pomieszczenia.

​Łazienka ze wszystkimi udogodnieniami

Mała łazienka, która posiada zarówno wannę i prysznic jest idealna, szczególnie gdy wszystkie elementy wyposażenia są tak spektakularne, jak w tym przypadku!

​Dbałość o szczegóły

W prysznic mamy ogromną słuchawkę, a stojąc pod nią czujemy się to trochę jak pod wodospadem otoczonym luksusowymi materiałami. Obszerne wykorzystanie drewna dębowego tylko podkreśla ekskluzywną atmosferę pomieszczenia. Chyba nie potrzeba więcej słów?

Chcielibyście mieć taką łazienkę u siebie?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu