Top 5 tygodnia- domy i wnętrza z efektem WOW!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia- domy i wnętrza z efektem WOW!

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,  Domy zaprojektowane przez royale projects : contemporary art , Eklektyczny
Loading admin actions …

Są takie projekty domów, które zadziwiają – czy to z powodu ich nietypowej bryły, oryginalnego koloru, czy też innowacyjnych materiałów użytych do pokrycia ich zewnętrznej fasady. Nasz zachwyt wzbudzają także wnętrza, skrywające się wewnątrz. Jeżeli należycie do tych spragnionych codziennej dawki najwyższej jakości architektury, designu i aranżacji wnętrz, homify to doskonały wybór! Codziennie prezentujemy Wam przykłady pięknych domów i ich wnętrz z całego świata, inspirując Was w ciągłym dążeniu do stworzenia swojego domu marzeń! Zobaczcie, jakie projekty cieszyły się największą popularnością w mijającym tygodniu!

1. Dom nie z tego świata!

O tym projekcie głośno jest w całym świecie architektury, sztuki i designu. I nie bez powodu! Stara, drewniana chałupka na pustyni w Kalifornii zyskała status dzieła sztuki, dzięki pokryciu jej zewnętrznych ścian szklanymi panelami. Niewiarygodny pomysł? Poczekajcie, aż zobaczycie, jak ta chata wygląda w nocy! Wszystkie zdjęcia znajdziecie w Katalogu Inspiracji Dom nie z tego świata!

2. Witaj w domu! Pomysły na przedpokój z efektem WOW!

Jeżeli chcecie, aby Wasz dom lub mieszkanie robiły świetne pierwsze wrażenie, warto położyć większy nacisk na aranżację przedpokoju. Jako pierwsze pomieszczenie, do którego wchodzą domownicy, jak i goście, odgrywa ono ogromną rolę w sposobie, w jaki nasze wnętrze się odbiera. Obejrzyjcie kilka niezwykle inspirujących przykładów aranżacji przedpokojów w artykule Witaj w domu! Pomysły na przedpokój z efektem WOW!

3. 11 kuchni z najciekawszymi meblami!

Meble kuchenne odgrywają najważniejszą rolę w aranżacji kuchni. Warto bardzo dokładnie przed ich zakupem rozważyć ich styl, rozmiar, charakter frontów, kolor i wiele innych czynników. Jeżeli jesteście na etapie planowania kuchni i szukacie inspiracji na wyjątkowe meble kuchenne, obejrzyjcie 11 kuchni z najciekawszymi meblami!

4. Klasyka w nowoczesnej odsłonie!

Klasyczny, ale nowoczesny, niewielki, ale wygodny- taki jest jeden z domów jednorodzinnych, który prezentowaliśmy Wam w mijającym tygodniu. Ten polski projekt to dom o dwuspadowym, niekonwencjonalnym dachu oraz ciekawej strefie wejściowej, odznaczającej się na tle białej fasady. Jego niezwykle ciekawym elementem są okna oraz przeszklona niespodzianka, która kryje się po drugiej stronie. Zobaczcie sami w Katalogu Inspiracji Klasyka w nowoczesnej odsłonie!

5. Czarny dom na polskiej wsi!

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify, Nowoczesny
homify

Projekty domów – House 27.1 – realizacja

homify

Domy o czarnych fasadach mają w sobie to coś. Nie tylko prezentują się niezwykle oryginalnie na tle zazwyczaj białych domów, ale także zadziwiają innowacyjnymi materiałami, pokrywającymi ich elewacje. W Polsce takie domy to wciąż rzadkość, dlatego z prawdziwą przyjemnością prezentujemy Wam tę perełkę nowoczesnej architektury. Wszystkie zdjęcia, z zewnątrz i w środku, znajdziecie w artykule Czarny dom na polskiej wsi!

Który projekt podoba się Wam najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu