Eleganckie drzwi wejściowe, czyli jak wyróżnić się na osiedlu - 10 przykładów

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Eleganckie drzwi wejściowe, czyli jak wyróżnić się na osiedlu – 10 przykładów

Aśka Warchał Aśka Warchał
Projekty,  Okna zaprojektowane przez ROCOCO, Nowoczesny
Loading admin actions …

Fasada od ulicy jest wizytówką domu – o tym wie każdy. Ale czy pamiętamy o tym, jak ważną rolę odgrywają w niej drzwi wejściowe? Miejsce przejścia pomiędzy wnętrzem a zewnętrzem: i dla nas, i dla naszych gości. Efektowne drzwi wejściowe wyróżnią nasz dom, zaintrygują przechodniów. Nie możemy zapomnieć, że muszą być przede wszystkim praktyczne oraz dopasowane do bryły naszego gniazdka. 

Na co się zdecydować, kiedy producenci drzwi kuszą tak szeroką ofertą? Sprawdzony sposób homify to przeglądać jak najwięcej realizacji i szybko przekonać się, co najbardziej przyciąga naszą uwagę…

1. Wysokie

Zwłaszcza w Ameryce Południowej obserwować możemy rozwijające się zainteresowanie wysokimi drzwiami, drzwiami w monumentalnej skali niczym dla gigantów. Ich cel to robić wrażenie i chyba nie będzie wątpliwości, że jest on w pełni realizowany…

2. Zakamuflowane

Projekty,  Domy zaprojektowane przez A-kotar, Nowoczesny

Drzwi to integralna część fasady. Czasem wyróżniona, a czasem w nią wtopiona. W tym przypadku drewniane drzwi stają się jednością z dekoracją ścian. Drewno to synonim domowego ciepła, a zatem drzwi wejściowe w tym materiale zawsze będą świetnym pomysłem.

3. Kontrasty

Ciemne drzwi będą prezentować się świetnie w zestawieniu z białą elewacją. Zwłaszcza, gdy przyozdobimy je zieloną roślinnością w pasujących donicach.

W jakim kolorze będzie Wasza fasada? Jeśli nie możecie się zdecydować, to ten Katalog Inspiracji wszystko Wam rozjaśni: 10 kolorów na nadzwyczajne fasady.

4. Gra świateł

Nie tylko materiał i kolor będą odgrywały rolę w budowaniu stylowego wejścia głównego. Oświetlenie to kwestia, o której nie możemy zapominać!

5. Nie tylko drzwi robią wrażenie…

Częściowo przeszklone odrzwia to szczyt wyrafinowania. Masywne drewniane drzwi prezentują się wspaniale na fasadzie z naturalnego kamienia.

6. Nuta tradycji

Projekty,  Okna zaprojektowane przez ROCOCO, Nowoczesny
ROCOCO

Reinstalling Character and Charm

ROCOCO

Aby dojść do tych drewnianych, przeszklonych drzwi, musimy przejść pod urokliwym łukiem z czerwonej cegły. Stworzoną w ten sposób małą werandę zdobią rośliny doniczkowe.

7. Wyróżnione

W podobny sposób wyróżniono drzwi powyższej rezydencji. Tutaj jednak monumentalna skala buduje zupełnie odmienne wrażenie!

8. Białe

Czy prostota może być efektowna? Chyba wszyscy czytelnicy homify wiedzą, że tak! W tym przypadku zdecydowano się na całkowicie białe, drewniane drzwi. Ustawione w centralnym punkcie fasady ściągają na sobie wzrok.

9. Rustykalne

A co powiecie na drzwi w stylu rustykalnym? Tutaj, na jednej ścianie mamy aż dwa przykłady do wyboru, oba podwójne. Jedne całkowicie z innej epoki, drugie wprowadzające szyk współczesności.

10. Nowoczesne z daszkiem

Ten budynek to prawdziwy popis polskich architektów! Czy wejście główne tak bardzo zwraca na siebie uwagę? Nie. Pierwsze skrzypce będą grać tutaj drzwi garażowe, co wiele mówi o naszych czasach. A jednak drzwi wejściowe prezentują się ciekawie przez wzgląd na swoje wkomponowanie w nietypową bryłę domu oraz praktyczny daszek osłaniający przed deszczem.

Jak wygląda wejście do Waszego domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu