Prosty i nowoczesny dom, który Was zachwyci

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Prosty i nowoczesny dom, który Was zachwyci

Justyna Dziesińska Justyna Dziesińska
Nowoczesny salon od Arki3d Nowoczesny
Loading admin actions …

Nowoczesny i dizajnerski dom to marzenie każdego z nas. Jednak koszty związane z utrzymaniem i wybudowaniem tego typu nieruchomości mogą nam się wydawać abstrakcyjne. Otóż wszystko zależy od metrażu Waszego domu, a także wykorzystanych materiałów do jego budowy. Im projekt jest bardziej wymyślny i zakłada użycie naturalnych, sprowadzanych zza granicy materiałów, tym koszt jego wybudowania jest wyższy. Rozwiązaniem dla nowoczesnej architektury mogą okazać się prefabrykaty, czyli materiały, którego parametry użytkowania są zbliżone do pożądanych bądź też wymagają niewielkiej obróbki. W tej sytuacji koszt oraz czas budowy są znacznie niższe, a efekty porównywalne do tradycyjnej techniki budownictwa. 

Dziś wraz z cyklem homify 360 chcielibyśmy przedstawić Wam fantastyczny projekt nowoczesnego domu jednorodzinnego, który zapewne Was zachwyci i rozbudzi w Was pragnienie posiadania tego typu nieruchomości. 

Fasada

Nowoczesny salon od Arki3d Nowoczesny

Oprócz kształtu naszej struktury architektonicznej naszą uwagę przykuwa również elewacja. Ważne, aby materiał, którym zdecydujemy się przyozdobić ścianę budynku współgrał z jego projektem, a także podkreślał jego atrakcyjny i nowoczesny wygląd. Na zdjęciu powyżej zdecydowano się na użycie kamiennych płytek, które w zestawieniu z tradycyjnymi, drewnianym drzwiami wejściowymi prezentują się obłędnie. Całość pomalowano na biało, w celu uwydatnienia interesujących elementów fasady, a także kształtu budynku, w ten sposób dom prezentuje się nowocześnie i atrakcyjnie. 

Taras

Nowoczesne domy od Arki3d Nowoczesny

Nowoczesne projekty domów najczęściej zawierają szklane elementy, które nie tylko podkreślają ich ultranowoczesny wygląd, ale także wpuszczają naturalne światło do wnętrza oraz pełnią rolę niewidzialnej ściany, która oddziela część wewnętrzną od zewnętrznej. Jest to rozwiązanie, które wnosi do naszego projektu nie tylko efektowny i oryginalny wygląd, ale także zaciera granicę między środowiskami. W ten sposób, z łatwością, możemy połączyć ze sobą dwie przestrzenie otrzymując większą przestrzeń użytkową. Dodatkowo potęguje to poczucie głębi. 

Nowoczesna kuchnia

Nowoczesny salon od Arki3d Nowoczesny

Nieodzownym elementem każdej nowoczesnej kuchni jest wyspa kuchenna. To centralna platforma robocza, dzięki której posiadamy dodatkową przestrzeń nie tylko do pracy, ale także przechowywania i składowania naszych sprzętów czy najpotrzebniejszych narzędzi kuchennych. Architekci wnętrz starali się zachować nowoczesny charakter pomieszczenia, aczkolwiek nadali mu również nieco tradycyjnego klimatu. Ciemnobrązowy odcień mebli kuchennych został doskonale podkreślony poprzez wykorzystanie błyszczących, srebrnych sprzętów. W ten sposób całość nabrała bardziej nowoczesnego i eleganckiego wyglądu. 

Prywatny mini bar

Nowoczesny salon od Arki3d Nowoczesny

Każda nowoczesna nieruchomość powinna posiadać strefę zarówno do relaksu jak i do zabawy. W tym przypadku zdecydowano się zaaranżować mini bar, dzięki któremu można pozwolić sobie na spędzenie piątkowego wieczoru w domu, wraz ze znajomymi. Ciekawe oświetlenie, stojaki na wino, półki na alkohol, krzesła barowe oraz TV to niezbędne elementy każdej rozrywkowej przestrzeni. 

Salon

Nowoczesny salon od Arki3d Nowoczesny

W salonie panuje stonowana i subtelna kolorystyka, która nadaje tej przestrzeni eleganckiego i wytwornego klimatu. Jasny komplet wypoczynkowy fantastycznie kontrastuje z ciemnym stolikiem kawowym oraz ciemnobrązową podłogą. Dzięki temu udało się wykreować bardzo spójną i jednolitą atmosferę. Ciekawym akcentem są jasnoniebieskie elementy dekoracyjne, które wnoszą energię i temperament do strefy dziennej. 

Łazienka

Nowoczesna łazienka od Arki3d Nowoczesny

W łazience zdecydowano się wykorzystać neutralną kolorystykę, której odcienie nawiązują do natury. Brąz, beż oraz odcienie szarości stworzyły tajemniczą oprawę, natomiast soczyście czerwony wazon czy piękna grafika na ścianie, mają być przejawem nowoczesnych akcentów. Całość prezentuje się bardzo spójnie, elegancko i co najważniejsze funkcjonalnie. 

Zamieszkalibyście w takim domu? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu