10 fantastycznych łazienek, które zapierają dech w piersiach | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

10 fantastycznych łazienek, które zapierają dech w piersiach

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesna łazienka od Gama Ceramica y Baño Nowoczesny
Loading admin actions …

Łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Musi odznaczać się aranżacją nie tylko funkcjonalną, ale i sprzyjającą odpoczynkowi i relaksacji. Modną, stylową, wygodną i praktyczną łazienkę zaprojektować można bez względu na wielkość pomieszczenia, które na nią przeznaczymy. Udowadnia to tych dziesięć przykładów- zapraszamy do oglądania!

1. Naturalne materiały

Rozpoczynamy od łazienki, której aranżacja świetnie balansuje pomiędzy przytulnością a dobrym stylem. Jak udało się osiągnąć tak fantastyczny efekt? Odpowiedź: naturalne materiały. Drewno i kamień wspaniale się ze sobą łączą, a zostały uzupełnione białą armaturą o nowoczesnym designie. Prawdziwą gwiazdą tego wnętrza jest obudowana kamieniem wanna wpuszczona w podłogę.

2. Niepowtarzalna optyka

Pebbles Nowoczesna łazienka od Pixers Nowoczesny
Pixers

Pebbles

Pixers

Fantastyczny wygląd łazienka ta zawdzięcza oryginalnej tapecie w kamienie. Dzięki temu udało się stworzyć na ścianie ciekawą optykę, tworząc niepowtarzalne tło dla wyposażenia pomieszczenia. Innymi interesującymi elementami tego wnętrza są wanna na drewnianym stelażu i półka w formie drabiny.

3. W morskim klimacie

Waves Nowoczesna łazienka od Pixers Nowoczesny
Pixers

Waves

Pixers

Łazienka jest najlepszym pomieszczeniem na to, aby wyrazić swoje uwielbienie dla morza i oceanu. Morskie motywy na ścianie wprowadzą do wnętrza świeżość i ożywią je, ciekawie przełamując czarno-białą kolorystykę.

4. W harmonii z naturą

Naturalne drewno w połączeniu z białą i zielenią nadaje temu wnętrzu tropikalny charakter. Efekt harmonii z naturą osiągnięto ponadto dzięki przeszkleniu jednej ze ścian- do wnętrza wdziera się dzięki temu bujna, wyrazista zieleń. Zachwyca nowoczesna armatura oraz przeszklony prysznic.

5. Moc wzorów

Kafelki w folklorystyczne wzory powróciły do aranżacyjnych łask i są jednym z najsilniejszych trendów jeżeli chodzi o wykończenie łazienki. Są dekoracją samą w sobie, dlatego najlepiej prezentować się będą w towarzystwie bieli lub innej neutralnej barwy.

6. Ściany 3D

Każdą, nawet najzwyklejszą łazienkę, ożywić można wykorzystując panele 3D. Ten niezwykle nowoczesny materiał dostępny jest w różnych wersjach, pozwalając na całkowitą personalizację wnętrza. W tym przypadku zdecydowano się na trójwymiarowe róże, dzięki którym łazienka staje się pomieszczeniem romantycznym.

7. Industrialny szyk

Łazienkę w stylu industrialnym urządzamy przy wykorzystaniu betonu i stali. Warto postawić także na klimatyczne dodatki- lampy niczym ze starej fabryki oraz drabinę, zastępującą szafkę łazienkową.

8. Rustykalność spotyka nowoczesność

Ciekawym pomysłem na aranżację łazienki jest mieszkanka elementów stylu rustykalnego i nowoczesnego. Drewno i naturalny kamień dobrze współgrają z armaturą współczesnym designem i wielkoformatowymi przeszkleniami.

9. Świątynia nowoczesności

Nowoczesna łazienka od homify Nowoczesny

Ten projekt łazienki zaspokoi miłośników luksusu i nowoczesności. Współczesne materiały, wielkoformatowe przeszklenia, nowoczesny design, a do tego sauna- spełnienie marzeń!

10. Optyczna iluzja

Łazienka urządzona na wodzie? Dlaczego nie! Współczesny design sprawia, że wszystko zdaje się być możliwe!

Który projekt najbardziej się Wam podoba?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu