Dom jednorodzinny jak marzenie | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Dom jednorodzinny jak marzenie

homify.Pl homify.Pl
Projekt domu HomeKONCEPT 03 od HomeKONCEPT | Projekty Domów Nowoczesnych Nowoczesny
Loading admin actions …

W niniejszym Katalogu Inspiracji chcielibyśmy zaprezentować Wam to, co na homify kochamy najbardziej, czyli przytulny dom jednorodzinny z ogrodem. Rezydencja ze zdjęć, idealnie nadająca się dla pary z dzieckiem bądź dziećmi, choć pod wieloma względami nowoczesna, posiada też co nieco z tradycji - na przykład klasyczne linie na elewacji. Co więcej, zdominowana przez odcienie białego, czarnego i szarego, poszczycić może się bardzo przemyślanym i udanym rozkładem wnętrza. Nie czekajmy zatem dłużej i szybko przyjrzyjmy się wybranemu obiektowi bliżej!

Przód budynku

Widoczny na zdjęciu dwupiętrowy dom posiada powierzchnię 136 m2. Zlokalizowany po lewej stronie garaż to dodatkowe 21 m2. Zadbany do granic ogród roztacza się po obu stronach obiektu, z przodu i z tyłu. Dominujące kolory to biały i szary, choć gdzieniegdzie postawiono również na drewno i jego naturalne odcienie.

Tył budynku

Tył budynku – w znacznie większym stopniu niż jego przód - został zdominowany przez drewno. Ogród, który roztacza się po tej stronie obiektu, jest równie zadbany, jak ten urządzony od strony ulicy. Stół z krzesłami usytuowany w obrębie ogrodu pozwala na cieszenie się miłymi wieczorami w gronie najbliższych. Na piętrze zaaranżowano dodatkowo taras.

Plan parteru

Około 45-metrowa jadalnia z salonem, 9-metrowa kuchnia, 3-metrowe w-c… Układ i wymiary prezentowanego obiektu zostały bardzo dobrze przemyślane. Zajrzyjmy zatem na piętro!

Plan piętra

Na piętrze znajdują się trzy sypialnie i dwie łazienki, salon i duży taras. Czegóż więcej można chcieć od domu? To zdecydowanie idealna rezydencja dla każdej rodziny!

Jasno i przytulnie

Meble architekci dobrali tak, aby wnętrze obiektu było zarazem nowoczesne, jak i przytulne. Podłogę w salonie pokryto dwoma różnymi materiałami – marmurem i drewnem, które świetnie ze sobą kontrastują. W pomieszczeniu nie brakuje światła naturalnego. A to wszystko dzięki oknom o dużych rozmiarach.

Światło i jeszcze raz światło

Oświetlenie tego domu jest wręcz fascynujące! Dzięki dużym oknom i postawieniu na kolor biały, nikt z odwiedzających prezentowane wnętrza nie może narzekać na brak światła. Drewniane akcenty i kwiaty to idealne dopełnienie całości.

Elegancja

Z tej perspektywy elegancja wnętrza jest wręcz namacalna. Wysokiej jakości materiały, telewizor zawieszony na kamiennym murze z drewnianą podstawą oraz nietypowe schody – to wszystko pozwala odnieść wrażenie, że właśnie podziwiamy jakieś drogocenne dzieło sztuki, a nie wnętrze domu rodzinnego!

Biel i drewno w kuchni

W kuchni jest niesamowicie! Biel i drewno sprawiają, że pomieszczenie jest zarazem przytulne oraz nowoczesne. Ponadto rozkład kuchni na planie litery U z barem śniadaniowym pośrodku to rozwiązanie piękne i funkcjonalne. Kilka zainstalowanych w kuchni okien zapewnia nieustanny dopływ do niej światła naturalnego, dzięki czemu pomieszczenie jest bardzo jasne i dobrze oświetlone.

Meble

Architekci zdecydowali się na błyszczące i pozbawione uchwytów wykończenie kuchennych mebli. Środowisko pomieszczenia jest dzięki temu bardzo jednorodne i ma zdecydowanie minimalistyczny charakter.

A Wam podoba się ten dom?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu