Wspaniałe wnętrze domu rodzinnego | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Wspaniałe wnętrze domu rodzinnego

mszpakowska mszpakowska
Nowoczesny salon od Lider Interiores Nowoczesny
Loading admin actions …

Kto kocha domy, kocha również dekoracje. Choć najprostszą metamorfozą jest zmiana koloru, jednak czasem warto postawić na wspaniałe, eleganckie dodatki.

Dzisiaj zabierzemy Was do brazylijskiego domu, którego wnętrz zadowoli największego konesera architektury wnętrz. Najlepsze pomysły, piękne dekoracje, designerskie dodatki, wszystko to najdziecie w tym domu, który znajduje się po drugiej stronie oceanu. Jednak bez przeszkód wszystkie rozwiązania możecie wdrożyć na rodzimym  podwórku.

Nowoczesny salon

Nowoczesny wystrój nie wyklucza przytulnego wnętrza. Drewniane elementy sprawiają, że salon wydaje się być prawdziwą oazą spokoju, która ukoi nasz organizm i nasze zmysły po ciężkim dniu. Naturalny kolor drewna sprawia, że wnętrze, pomimo nowoczesnym rozwiązaniom, jest doskonałym rozwiązaniem dla rodziny

Kuchnia

kuchni znajdziemy połączenie klasyki i nowoczesności. Kolorowe, gładkie, błyszczące powierzchnie są doskonałym rozwiązaniem w pomieszczeniach kuchennych. Znajdziemy tutaj również wiele elementów i mebli drewnianych, które tworzą wspaniały klimat. Na szczególną uwagę zasługuje blat, który pełni funkcję baru. Mnogość reflektorów sprawia, że pomieszczenie jest niezwykle jasne.

Otwarta przestrzeń

Z tej perspektywy możemy podziwiać doskonały zabieg otwartych przestrzeni. Drewniany podkład doskonale odseparowuje przestrzeń użytkową. Stół jadalniany jest przestronny i bez problemu pomieści wszystkich członków rodziny. Doskonale oświetlenie zapewnia ogromna lampa wisząca nad blatem.

Strefa relaksu

Tutaj prezentujemy Wam kąt, który doskonale będzie służył zarówno domownikom, jak i gościom. Cztery, wiklinowe fotele wyglądają niesamowicie efektownie, a dopełnieniem jest piękny regał na wino. Nie możemy przejść obojętnie obok abstrakcyjnej dekoracji ściennej, która doskonale łączy się z drewnianą koncepcją domu.

Odwiedź również : Absolutnie wspaniały dom rodzinny.

Co powiesz na taką obecność drewna w domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu