Przebudowa małego domu - niesamowity projekt

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Przebudowa małego domu – niesamowity projekt

Luiza Sadowska Luiza Sadowska
Nowoczesny salon od Claire de Bodinat / Archidesign Nowoczesny
Loading admin actions …

Decydując się na przebudowanie naszego domu musimy uporać się z remontem, który może być trudnym wyzwaniem. Jeśli korzystamy z pomocy profesjonalisty, może nam doradzić zarówno w kwestii projektowania, kosztów oraz wykonania. Dzisiaj prezentujemy projekt przebudowy wnętrza, które całkowicie odmieni swój wizerunek . Sprawdźcie sami, jak zmienił się ten dom!

Przed: pierwsze piętro i przemiana kuchni

Tak oto prezentuje się wnętrze przed samym rozpoczęciem procesu budowy. Nie będą to tylko powierzchowne zmiany, ale też udoskonalenie instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Dodatkowo zmienione zostały schody – na razie widzimy tylko surowy stan całego pomieszczenia.

Przed: jadalnia

W tej części znajdować się będzie jadalnia razem z holem i przestrzenią wspólną. Chociaż teraz jest to zagracony obszar pełen półek, przedmiotów i kartonów, to już niedługo przemieni się w miejsce odpoczynku.

Wolicie zacząć od zmian na małą skalę? Sprawdźcie kilka przykładów tutaj: 21 pomysłów na remont domu za mniej niż 150zł.

Pierwsze piętro – kuchnia

Oto wizualizacja przedstawiająca kuchnię po remoncie. Na suficie zamontowane zostały belki, drzwi są wielkoformatowe, co ułatwia przepływ światła, zaś całość prezentuje się nowocześnie, delikatnie i minimalistycznie.

Po: z drugiej strony

Pamiętacie zagraconą jadalnię? To właśnie ten kąt! Z tą różnicą, że teraz przedstawiony po zmianach w modelu 3D. Design opiera się na nowoczesności i oryginalnych, ergonomicznych rozwiązaniach. W tym miejscu połączoną mamy kuchnię z jadalnią oraz hol ze schodami prowadzącymi na drugie piętro.

Drugie piętro

Oto przerobione drugie piętro, a raczej jego wizualizacja w projekcie 3D. Wszystko utrzymane zostało w stylizacji nowoczesnej, opartej na kilku elementach wyposażenia, które są niezwykle praktyczne i do tego estetyczne.

Antresola

Ten niewielki dom posiada antresolę, która służy jako sypialnia. Stąd widzimy przestrzeń, która jest dostępna do wykonania odpowiednich prac w celu osiągnięcia oczekiwanych rezultatów – które mogliśmy podziwiać na wizualizacji powyżej.

Drugie piętro – z innej perspektywy

Ta wizualizacja odkrywa przed nami drugie piętro z innej perspektywy. Możemy zobaczyć stąd antresolę służącą jako sypialnia oraz wejście do łazienki znajdującej się tuż pod antresolą. W ten sposób została zagospodarowana wysokość pomieszczenia.

Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu