Przed i po: stare mieszkanie przemienione w stylowe wnętrze | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Przed i po: stare mieszkanie przemienione w stylowe wnętrze

Luiza Sadowska Luiza Sadowska
Nowoczesne domy od ESTUDIOMORENATE Nowoczesny
Loading admin actions …

Dziś prezentujemy zdumiewającą przemianę starego mieszkania, które nie było remontowane od lat 70-tych. Nowi właściciele chcieli uzyskać przestrzeń jasną i nowoczesną. Sami zobaczcie, jaki jest efekt końcowy!

Przed: ponuro i szaro

Zaczynamy nasze porównanie od przedstawienia zdjęcia starej kuchni. Przestrzeń była wykorzystana w mało praktyczny sposób, panuje tu chaos i aranżacyjny bałagan. Do tego zielone meble i wątpliwej estetyki wzór… Urządzenia elektrycznie mają swoje najlepsze lata już dawno za sobą. Zobaczcie, jak to pomieszczenie zostało odmienione.

Po: otwarta i nowoczesna kuchnia

Podczas prac remontowych, architekci usunęli ścianę między kuchnią i salonem, dzięki czemu mamy sporą przestrzeń z dużą ilością światła. Otwarta kuchnia jest teraz przewiewna, jasna i nowoczesna.

Przed: nudny salon

Ze względu na swój rozmiar ten pokój pozwala na naprawdę wiele – jednak przestrzeń nie została wykorzystana w najlepszy sposób. Ustawienie mebli jest nieprzemyślane, same w sobie nie zachwycają wykonanie, a o dekoracjach wolimy już nic nie mówić…

Po: stylowo i z klasą

Wow! Dzisiaj salon jest zdecydowanie najlepszym punktem całej aranżacji. Ciemna drewniana podłoga świetnie komponuje się z białymi ścianami, zaś kominek został odpowiednio zmodernizowany. Meble są nowoczesne i stylowe – idealnie do siebie pasują. Dobrane akcesoria ocieplają całe wnętrze.

Przed: naprawdę stara łazienka

Ostatnie pomieszczenie, jakie chcemy zaprezentować to łazienka. Wygląda równie szaro i ponuro, jak kuchnia na pierwszym zdjęciu. Zdecydowanie nie jest to miejsce w którym moglibyśmy się poczuć komfortowo.

Po: elegancko i nowocześnie

Różnica pomiędzy aranżacją przed i po, jest jak noc i dzień. Staromodne płytki zostały zastąpione przez duże, nowoczesne płytki z kamienia naturalnego. Do tego duże lustro, które optycznie powiększa przestrzeń i wszechobecne jasne barwy. Teraz ta łazienka stanowi prawdziwą oazę, miejsce relaksu i odpoczynku.

Chcielibyście szybko odmienić Waszą łazienkę? Zajrzyjcie tutaj: Szybki remont łazienki – proste, ale efektowne pomysły.

Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu