13 zdjęć 3D, które trzeba zobaczyć przed zaprojektowaniem swojego wymarzonego domu

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

13 zdjęć 3D, które trzeba zobaczyć przed zaprojektowaniem swojego wymarzonego domu

A.D. A.D.
Projekty,  Domy zaprojektowane przez AErre, Minimalistyczny
Loading admin actions …

Programy 3D, do projektowania mieszkania, stanowią doskonałe wsparcie dla projektantów.Pozwalają, w łatwy sposób, rozwiązać pewne problemy i wyjaśnić niektóre szczegóły, które trzeba uwzględnić w projekcie domu. A zdjęcia, powstałe w wyniku prac to idealny sposób na przedstawienie przyszłego mieszkania inwestorowi. Jest to droga prowadząca do doskonałego zrozumienia projektanta i właściciela, stworzenia doskonałego planu domu, a w konsekwencji do idealnego projektu.

W dzisiejszym katalogu inspiracji, zebraliśmy dla Was 13 zdjęć 3D przedstawiających plany domów. Obejrzyjcie je i oceńcie ich wady oraz zalety. 

1. Mały dom

Zdjęcie przedstawia niewielki dom,  tym samym pomaga zrozumieć proporcje sypialni i innych pomieszczeń. Projekt architektów z INGENIEROS Y ARQUITECTOS CONTINENTES.

2. Podział domu z wewnętrznym dziedzińcem

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify, Minimalistyczny

Ten dom jest zbudowany na planie litery C. Zawiera trzy sypialnie i wewnętrzny dziedziniec jako przestrzeń społeczną, z widokiem na zieleń. Jest to doskonały pomysł, aby stworzyć naturalną wentylację oraz zadbać o odpowiednie doświetlenie.

3. Świetny sposób na integrację pokoi

Projekty,  Domy zaprojektowane przez AErre, Minimalistyczny Płyta MDF

W tym obrazie, widzimy 2 sypialnie, które są połączone zintegrowaną przestrzenią dzienną. Kuchnia, salon i jadalnia są razem. Nie ma tu miejsca na korytarz dlatego jest to bardzo dobrze zaprojektowane wnętrze. Nie marnuje się tu miejsca.

4. Kompaktowy dom

W tym układzie funkcjonalnym znajduje się korytarz, który prowadzi do dwóch sypialni z niezależnymi wejściami, łazienki oraz dziennego pokoju z TV. Wszędzie jest szybki i łatwy dostęp ale zachowana jest prywatność. 

5. Wraz z garażu w dystrybucji

Jednym ze sposobów rozwiązania problemu braku garażu, w małym domku, jest stworzenie przy wejściu do domu, zadaszonej wiaty tak jak widać na tym zdjęciu. Samochód musi mieć wystarczająco dużo miejsca, aby umożliwić bezproblemowy ruch obok zaparkowanego samochodu.

6. Mini dom dla studenta

Ten mini dom, dla jednej osoby lub dla studenta został zagospodarowany na przestrzeni zaledwie kilku metrów kwadratowych. Kuchnia została zbudowana w szafie, obok wygodny fotel, łóżko pomiędzy dwoma panelami a do tego wszystkiego jeszcze balkon. A najlepsze jest to, że na wszystko znalazło się tu miejsce. 

7. Parter domu jednorodzinnego

Na tym zdjęciu obserwujemy parter dwukondygnacyjnego budynku. Klatka schodowa jest dobrze położona, przy głównym wejściu, ale dyskretna. Zintegrowany duży pokój dzienny jest połączony z kuchnią w kształcie litery U z centralną wyspą. Jest tutaj także część jadalniana, z dużym i komfortowym stołem. 

8. Z antresolą

Rodzinny salon jest  zorganizowany na antresoli. Przylega do niego także sypialnia i mały pomocniczy pokój na innym poziomie.

9. Wspaniały dom parterowy

Duży dom z dużymi pokojami i tarasem z basenem oraz zielonym ogrodem. W środku aż 3 komfortowe sypialnie i dzienny pokój. 

10. Obszar społeczny z patio

Jednym z centralnych punktów w tym projekcie są zakrzywione schody w salonie. Znów, mamy do czynienia z budynkiem dwukondygnacyjnym, a zdjęcie przedstawia jego dolny poziom. Basen i taras wokół niego, jest ważnym elementem integracji obszaru społecznego. 

11. Podwójny salon

W tym wypadku, cała dolna kondygnacja domu jednorodzinnego, jest przeznaczona na funkcję dzienną. Dwa salony są doskonale skomunikowane z kuchnią, jeden z nich posiada TV. Obok kuchni jest też jadalnia. Bardzo ciekawa, częściowo otwarta przestrzeń. 

12. Idealny projekt kuchni

Na kolejnym zdjęciu robimy przybliżenie kuchni. W jej centralnym puncie znajduje się duża wyspa z częścią barową i przestronną szafą. Dla każdego zastosowania zostały zdefiniowane obszary robocze. Jest nawet miejsce, gdzie można spokojnie odpocząć podczas przyrządzania posiłków. 

13. rodzinnym domu z trzema sypialniami

Projekty, {:asian=>"azjatyckie", :classic=>"klasyczny", :colonial=>"kolonialny", :country=>"wiejskie", :eclectic=>"eklektyczny", :industrial=>"przemysłowy", :mediterranean=>"śródziemnomorski", :minimalist=>"minimalistyczny", :modern=>"nowoczesny", :rustic=>"rustykalny", :scandinavian=>"skandynawski", :tropical=>"tropikalny"}  zaprojektowane przez Yantram Architectural Design Studio,
Yantram Architectural Design Studio

3D Luxury Floor Plans Design For Residential Home

Yantram Architectural Design Studio

Wygodna przestrzeń rodzinna, 2 pokoje ze wspólną łazienką, oraz jedna sypialnia z garderobą i prywatną łazienką. Ponadto otwarta kuchnia, salon z częścią jadalnianą oraz mały aneks biurowy. 

Nie zawsze projekty domów mają ten sam podział na strefy, warto wybrać taki, który będzie idealny dla Waszej rodziny i spełni wszystkie Wasze wymagania. 

Zobaczcie także: 4 nowoczesne domy z rzutami poziomymi, które pokochasz

Jest wśród nich Wasz ideał? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu