Top 5 minionego tygodnia- profesjonalna aranżacja wnętrz

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 minionego tygodnia- profesjonalna aranżacja wnętrz

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,  Salon zaprojektowane przez ​COR Sitzmöbel Helmut Lübke GmbH & Co. KG, Nowoczesny
Loading admin actions …

Mijający tydzień pokazał nam, że kwestia profesjonalnej aranżacji wnętrz wielu z Was interesuje i że tajniki pracy profesjonalistów, takich jak projektanci i dekoratorzy, wciąż stanowią dla większości zagadkę. Postaraliśmy się odtajnić trochę tę fascynującą branżę, pokazując Wam, jak wygląda praca projektanta wnętrz i jakie korzyści dla klientów z niej wynikają. Poza tym skupiliśmy się na poradach i wskazówkach dotyczących wystroju i urządzania wnętrz domów i mieszkań, jako że w te zimowe dni nie ma nic przyjemniejszego, niż czas spędzany w stylowo urządzonych czterech ścianach!

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem tygodnia- najpopularniejszymi artykułami na homify!

5. Jak urządzić mały i wąski przedpokój?

Kwestia urządzania i dekoracji przedpokoju czy korytarza zazwyczaj schodzi na dalszy plan, gdy podejmujemy się renowacji w domu. Przestrzenie te nastręczają wielu problemów, gdyż są małe, ciasne i ciemne. homify wychodzi naprzeciwko Waszym oczekiwaniom i rozwiązuje problem urządzania przedpokoju i korytarza, prezentując zestaw praktycznych wskazówek na to, jak tego efektownie i stylowo dokonać! Zajrzyjcie raz jeszcze do Katalogu Inspiracji Jak urządzić mały i wąski przedpokój?

4. Aranżacja salonu- jak nadać mu luksusowy charakter?

Każdy z nas marzy o pięknym salonie. Wielu z nas śni o salonie luksusowym, który każdego, kto się w nim znajdzie, przyprawi o ostre ukłucie zazdrości. Luksus i ekstrawagancja w salonie to niekoniecznie horrendalnie drogie meble i kosztowne dodatki- to także elementy designu, niekonwencjonalne materiały, czy zaskakujące połączenia kolorów. W tym Katalogu Inspiracji znajdziesz kilka ciekawych pomysłów na to, jak nadać swojemu salonowi luksusowy charakter.

3. homify 360°: nowoczesny dom jednorodzinny w Niemczech

Wszyscy lubimy patrzeć, jak mieszkają ludzie na całym świecie. Fascynują nas wnętrza ich domów, sposób, w jaki urządzili oni swoje mieszkania, oraz projekty budynków mieszkalnych. Chcemy wzorować się na tych najlepszych przykładach i inspirować się nimi. Z tego właśnie powodu projekt nowoczesnego domu jednorodzinnego za naszą zachodnią granica przypadł Wam do gustu. Współczesny design, innowacyjna funkcjonalność i ciekawe wykończenia to jego główne cechy. Zobaczcie jeszcze raz zewnętrzną fasadę, jak i wnętrza tego domu- kliknijcie na Katalog Inspiracji homify 360°: nowoczesny dom jednorodzinny w Niemczech.

2. Przytulne kuchnie w niewielkich mieszkaniach

Kuchnie, kuchnie i jeszcze raz kuchnie. Nie ma tygodnia, żeby któryś z artykułów o kuchniach nie znalazł się w pierwszej piątce najpopularniejszych na homify! Nic dziwnego, my Polacy uwielbiamy gotować i spędzać czas w tym przytulnym pomieszczeniu. Także w niewielkim mieszkaniu stworzyć można kuchnię, która będzie nie tylko przytulna, ale także stylowa i funkcjonalna. Zobaczcie nasze przykłady, także te od polskich projektantów, w Katalogu Inspiracji Przytulne kuchnie w niewielkich mieszkaniach.

1. 10 powodów, dla których warto zatrudnić projektanta wnętrz

Realizacja projektu salonu z jadalnią w domu jednorodzinnym: styl , w kategorii Jadalnia zaprojektowany przez STUDIO MAC,Eklektyczny
STUDIO MAC

Realizacja projektu salonu z jadalnią w domu jednorodzinnym

STUDIO MAC

Wielu z nas myśli o zmianie wyglądu swojego wnętrza, ale zupełnie nie wie, jak się za to zabrać. Mamy w głowie pewne pomysły, ale nie mamy pojęcia, jak przełożyć je na rzeczywistość. Planowanie, logistyka, faktyczna aranżacja przerastają nas pod wieloma względami. Często jednak i tak brniemy w urządzanie samodzielnie i wiele razy kończy się to w najlepszym wypadku gorzkim rozczarowaniem, a w najgorszym totalną katastrofą, także dla naszego budżetu. W Katalogu Inspiracji 10 powodów, dla których warto zatrudnić projektanta wnętrz pokazaliśmy, że istnieje aż 10 powodów, dla których warto zwrócić się o pomoc do eksperta. Zobaczcie koniecznie dlaczego!

Który artykuł podobał się Wam najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu