8 wspaniałych domów, o powierzchni mniejszej niż 75m2 | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

8 wspaniałych domów, o powierzchni mniejszej niż 75m2

mszpakowska mszpakowska
Nowoczesne domy od モリモトアトリエ / morimoto atelier Nowoczesny
Loading admin actions …

Kameralne, minimalistyczne domy w niczym nie ustępują wielkim willom. Dzisiaj pragniemy zaprezentować Wam niezwykłe, funkcjonalne i nowoczesne budynki, które zachwycają swoim pięknem i estetyką. Każdy element, sprawi, że zechcesz zamienić swoje mieszkanie na niewielki, rodzinny domek. Jak się okazuje, jest to niesamowicie ekonomiczne i praktyczne rozwiązanie na dłuższą metę. Z pomocą niezastąpionych projektantów, wybraliśmy osiem domów, które inspirują. Przyjrzyj się bliżej konstrukcją, które mierzą mniej niż 75 metrów kwadratowych!

Magia drewna

Nasz pierwszy projekt, to uroczy, drewniany domek, o powierzchni 60-ciu metrów kwadratowych. Duże okna pozwalają promieniom słonecznym na odpowiednie oświetlenie wnętrza, a system odprowadzający wodę deszczową został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić odrobinę cienia. Mieszkańcy tego domu mogą liczyć na przestronne i dobrze oświetlone wnętrze. Fasada udowadnia, że zadbano tutaj  o estetykę oraz komfort.

Mały, ale przytulny

Kolejny projekt przyciąga uwagę, a tradycyjne niemieckie elementy architektoniczne nie kłócą się z nowoczesnym podejściem do budowy. Ostre nachylenie dachu nadaje budowli północny charakter. Drewniane drzwi oraz żaluzje, idealnie łączą się z białą fasadą. To minimalistyczny, dwukondygnacyjny dom, idealny dla rodziny.

Przeszklony

Vipp Shelter od Vipp Industrialny
Vipp

Vipp Shelter

Vipp

Prostota w nowoczesnej formie łączy się z przemysłowymi strukturami. Minimalistyczne podejście do architektury pozwala stworzyć nowatorski, otwarty dom, który zachwyci wszystkich. Mierzący 55 metrów kwadratowych będzie doskonałym rozwiązaniem dla osób kochających połączenie z naturą. Wspaniałe krajobrazy tworzą dom jak ze snów.

Kostka z prefabrykatów

Domy z prefabrykatów pozwalają na stworzenie wspaniałego domu o niewielkiej przestrzeni. Stalowe konstrukcje zapewniają bezpieczeństwo podczas klęsk żywiołowych i zapewniamy Was, że nie znajdziecie solidniejszej alternatywy. Naturalne materiały doskonale łączą się z prostą konstrukcją domu, tworząc wspaniały dom, w którym naprawdę można wypocząć.

Wymarzony dom

Mamy również coś dla miłośników wiejskiej tradycji. Kamienna fasada cieszy oko, a żywe kolory są doskonałym sposobem na dodanie energii. Ściany z kamieni zapewnią chłód podczas upałów i sprawią, że otrzymasz swój raj na ziemi.

Pomysłowy

Ten dom pokazuje nietuzinkowe podejście do tematy architektury. Biel i szarość tworzą doskonałe połączenie z żywą pomarańczą oraz kolorowymi kwiatami. Funkcjonalny balkon oferuje dużą strefę relaksu, więc będziesz mógł cieszyć się każdym promieniem słońca.

Przenośny dom modułowy

od homify

Mobilne domy modułowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, którym trudno zagrzać miejsce w jednym zakątku ziemi. W łatwy sposób można je zdemontować i zaaranżować w innym miejscu. W ten sposób możesz podziwiać piękne widoki, bez konieczności opuszczania własnych czterech ścian.

Minimalistyczna niespodzianka

W tym domu znajdziesz dwie sypianie oraz otwartą kuchnię z salonem, a wszystko to na zaledwie 37-miu metrach kwadratowych! Różnorodne faktury i kolory sprawiają, że fasada wygląda niesamowicie. Funkcjonalny taras pozwala na powiększenie przestrzeni i cieszenie się pięknymi krajobrazami.

Sprawdź równie Jak dobrze zaaranżować pokój mniejszy niż 10 m²!

Jak sądzisz, który dom byłby idealny dla polskiej rodziny?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu