9 wyjątkowych łóżek, które chciałbyś mieć | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

9 wyjątkowych łóżek, które chciałbyś mieć

mszpakowska mszpakowska
od [more] Bernhard Müller GmbH Nowoczesny
Loading admin actions …

Sypialnia to osobista przestrzeń, do której mają dostęp nieliczni. Jest to jednak miejsca w naszym domu, które kochamy najbardziej oraz miejsce, w którym zaczynamy i kończymy nasz dzień.

Urządzenie królewskiej sypialni jest prostsze niż myślisz, wystarczy wybrać odpowiedni kolo  ścian, stylowe meble, odpowiednie dodatki, aby stworzyć pomieszczenie, które stanie się naszą oazą spokoju.

Oryginalne łóżko będzie nie tylko doskonałym miejscem do cie dziennego odpoczynku, ale również udoskonali całą przestrzeń. Wybierz się z nami w podróż po sypialniach, które zainspirują Cię do przearanżowania własnej.

1. Dzikie łóżko

Wspaniałe łózko, prezentuje rustykalny i wiejski klimat.

2. Odrobina luksusu

To łóżko prezentuje królewski materac. Podstawa jest od niego nieco większa i tworzy tym samym bazę odpoczynkową. Czerń połączona ze srebrem jest niezwykle elegancka, a łóżko zdaje się być obietnicą doskonałego odpoczynku.

3. Dla małych powierzchni

Dla małych pomieszczeń prezentujemy rozwiązanie, które łączy w sobie łóżko, szafy, szuflady, schody. W ten sposób stworzysz przytulny kąt, który pozwoli zaoszczędzić wiele przestrzeni.

4. Dla kochających latać

Wiszące łóżko Imperial Couch od Hanging beds Minimalistyczny
Hanging beds

Wiszące łóżko Imperial Couch

Hanging beds

Wiszące łóżko to wymarzone rozwiązanie dla każdego. Możesz regulować wysokość lub podwiesić je bezpośrednio pod sufitem, tworząc dużą, przestronną sypialnię. Wbudowane niebieskie światła pozwolą stworzyć wyjątkową atmosferę podczas wieczornego relaksu.

5. Orientalny akcent

Greene Street Loft Industrialna sypialnia od Slade Architecture Industrialny
Slade Architecture

Greene Street Loft

Slade Architecture

Niskie łóżko daje poczucie harmonii i połączenia z ziemią, dlatego prezentujemy Wam materac znajdujący się bezpośrednio na podłodze.

Ściana za łóżkiem pozwoli stworzyć osobistą bibliotekę oraz wspaniale udekorować pomieszczenie. Kontrast białego materaca oraz ciepłego koloru drewna sprawia, że sypialnia uzyskuje niezwykle ciepłą, przyjazną atmosferę.

6. Filmowy klasyk

Kto nie marzył o okrągłym łóżku? To bez wątpienia jedna z najbardziej oryginalnych propozycji! Nie jest to najbardziej powszechne rozwiązanie, jednak zapewniamy, że jedna noc na takim łóżku sprawi, że zechcesz spać w nim do końca życia.

7. Stylowy komfort

Roma Natural Walnut Bed od homify Nowoczesny
homify

Roma Natural Walnut Bed

homify

Drewniane łóżko z lekkim łukiem u podnóża to oryginalny projekt dla kochających elegancję.

Konstrukcja nawiązuje do kształtu liścia, a kolor nasuwa na myśl jesienną, ciepłą aurę. Połączenie z jasnymi kolorami sprawia, że sypialnia wypełnia się wspaniałą atmosferą.

8. Wyjątkowa przestrzeń

White, classic, scandinavian sleeping od 99chairs Skandynawski
99chairs

White, classic, scandinavian sleeping

99chairs

Łóżko z pergolą to świetny pomysł, tym bardziej, że możesz ją wykonać samodzielnie. W ten sposób uzyskasz nieco więcej prywatności i stworzysz niesamowitą atmosferę. Możesz spotęgować efekt z pomocą świateł LED. Pergola daje świeży, romantyczny i lekki styl pomieszczenia.

9. DIY

Meble z palet nie wychodzą z mody. Jeśli marzysz o oryginalnym łóżku, zbuduj stelaż własnoręcznie! Prosta konstrukcja może okazać się wyjątkowym meblem. Możesz bawić się kolorem, kształtem, poziomem, wszystko zależy od Twojej wyobraźni.

7 sypialni marzeń, w których się zakochacie!

Która propozycja spodobała Ci się najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu