8 świetnych pomysłów na dekorację nudnej ściany | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

8 świetnych pomysłów na dekorację nudnej ściany

A.D. A.D.
Nowoczesny salon od Ana Levy | Arquitetura + Interiores Nowoczesny
Loading admin actions …

Dziś proponujemy Wam zupełnie nowe wyzwanie, w homify kochamy kreatywność. Uważamy również, że ściany są gołym, wielkim płótnem, które tylko czeka, aby nadać mu życie i kolor.

Kreatywność może być Waszą mocną stroną podczas aranżacji wnętrz, ale musicie uwolnić kanały ekspresji, i stworzyć, na ścianach domu, ciekawą dekorację. Będzie to bogate i innowacyjne doświadczenie.

Istnieje wiele sposobów w jakie możecie to zrobić, każda z nich ma swój osobisty urok. Razem z kolejnymi zdjęciami, będziemy otwierać drzwi, które, mamy nadzieję, będą dla Was źródłem inspiracji.

Oto osiem więcej niż uroczych propozycji…

Witryny – półki

Półki typu podświetlane boksy, to idealne rozwiązanie aby ozdobić ścianę, a dodatkowo, wnieść do pomieszczenia bardzo indywidualny akcent, poprzez ustawienie na nich swoich osobistych rzeczy. Takie półki to najbardziej efektowny i rzucający się w oczy element ściany więc śmiało, można na nich układać elementy, które chcecie wyeksponować. 

W ten sposób, dekorując dom, umieszczacie w nim cząstkę siebie. 

Moc światła

I ♥ GRAY :: Maresa's living room Nowoczesny salon od Spazio 14 10 di Stella Passerini Nowoczesny
Spazio 14 10 di Stella Passerini

I ♥ GRAY :: Maresa's living room

Spazio 14 10 di Stella Passerini

Z biegiem lat i rozwojem technologii można osiągnąć, dzięki oświeceniu, coraz bardziej niesamowite efekty.

Tworzenie efektów świetlnych na ścianach może oznaczać przekształcenie powierzchni i objętości, pomnożyć wymiary i zalać ciepłem pobliskie otoczenie.

Lustro

Odbicie lustrzane może powiększyć mały pokój  nawet dwukrotnie. Dodatkowo pełni funkcję dekoracyjno -estetyczną. Piękna ozdobna rama przykuje uwagę wchodzących do pomieszczenia a odbicie doda optycznie metrażu.

Lustro może zadziałać także negatywnie – może zwielokrotnić bałagan lub podkreślić niezbyt dekoracyjny element wyposażenia. Dlatego niezwykle ważne jest miejsce, które dla niego wybierzecie.

Sztuka w wielkim formacie

Sztuka przeżywa swój kolejny renesans. Młodzi artyści, klasyka, totalna abstrakcja czy replika znanego obrazu – cokolwiek zechcesz powiesić na ścianie zadbajcie aby dobrze wkomponowało się w otoczenie. A jeśli wybierzecie obraz w formacie XXL efekt wow macie gwarantowaną!

Równie dobrze, możecie wybrać fototapetę. Fototapeta w salonie to rozwiązanie, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Nie ma nic wspólnego ze starodawnymi, nieciekawymi i nieładnie wykonanymi wzorami z lat osiemdziesiątych. Obecnie fototapety wyglądają zachwycająco dzięki różnorodności worów i doskonałym materiałom oraz jakości druku. Pozwalają nie tylko powiększyć przestrzeń ale dodatkowo nadać jej osobliwy, spersonalizowany charakter odzwierciedlający osobowości mieszkańców

 Zarówno ciekawe wzory, motywy geometryczne czy roślinne jak i efektowne kolory przyczyniają się do ożywienia wystroju. 

Naklejki

od Chispum Minimalistyczny

Zabawne naklejki na ścianie prowokują do zabawy i radości. Każda ściana domu będzie wdzięczna za ich wzory, kolory i kształty.

Interesującą rzeczą w tej dekoracji jest to, że nie jest wieczna. Kiedy się znudzi, możemy ja po prostu odkleić. 

Wzorzysta tapeta

Nowoczesna sypialnia od homify Nowoczesny

Chcecie zaszaleć i postawić na wariację kolorów i kształtów na jednej ścianie? Czemu nie! Połóżcie tapetę. Dzisiejsze tapety wyglądają zachwycająco dzięki różnorodności wzorów i doskonałym materiałom oraz najwyższej jakości. Pozwalają nie tylko powiększyć przestrzeń ale dodatkowo nadać jej osobliwy, spersonalizowany charakter odzwierciedlający osobowości mieszkańców

 Zarówno ciekawe wzory, motywy geometryczne czy roślinne jak i efektowne kolory przyczyniają się do ożywienia wystroju.

Naścienna galeria wspomnień

Detale decydują o odbiorze całości. Galeria zawieszonych na ścianie zdjęć może stanowić niezwykły, bardzo osobisty i sentymentalny dodatek.

Naścienna galeria zdjęć, obrazów, grafik czy plakatów to także idealny pomysł na zaaranżowanie pustej ściany. Taki zbiór obrazów w jednym miejscu odmieni Wasze wnętrze nie do poznania i stworzy zachwycający, oryginalny klimat.

Jak ułożyć zdjęcia, by wyglądały dobrze? Przeczytajcie: Dodaj Twojemu domu odrobinę galerii w 6 krokach

Witraż

A może warto ozdobić ścianę kolorowymi kryształkami, które pięknie przepuszczają i odbijają światło? 

To propozycja artystów i rzemieślników z firmy VITROMAR VIDRIERAS ARTÍSTICAS. 

Co myślicie o ściennych naklejkach? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu