120 m² przytulności i kobiecości

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

120 m² przytulności i kobiecości

A.D. A.D.
Projekty,  Salon zaprojektowane przez Dimensi-on
Loading admin actions …

Na co dzień pokazujemy Wam projekty, które cechują się twórczym podejściem i ciekawymi rozwiązaniami do małych pomieszczeń. Dzisiejszy projekt jest doskonałym przykładem tego, jak można tworzyć unikalną i nowoczesną przestrzeń i nadal mieć wiele miejsca z funkcjonalnego punktu widzenia.

Zdjęcia, które za chwilę będziecie oglądać należą do 120m2 mieszkania, za którego projekt wystroju wnętrz był odpowiedzialny architekt ze studia Dimensi-na. Celem było stworzenie środowiska przytulnego, które wyróżnia się swoją kobiecością. Miejsce jest pełne uroczych szczegółów, które będziemy poznawać oglądając kolejne fotografie. 

Zainspirujcie się tym intrygującym wnętrzem aby stworzyć zaciszne, urocze i sympatyczne miejsce, o kobiecym charakterze, w swoich czterech kątach!

Prosty korytarz

Zaczynamy od obrazu co najmniej intrygującego. To, co widzimy jest właśnie główną przestrzenią dystrybucji mieszkania czyli korytarzem. Tutaj dość dobrze widoczny jest przestrzenny rozkład mieszkania. Długi, jasny korytarz zawiera drzwi, prowadzące do poszczególnych pomieszczeń. Miejsce jest zachowawcze, wręcz minimalistyczne, jedyną ozdobę stanowi grafika postawiona na podłodze, równie minimalistyczna zresztą co wystrój. 

Całość ociepla podłoga z jasnego drewna. Jest to prosty szczegół ale , jak wiemy, detal robi różnicę.

Liniowość i wyrafinowanie

Prostota jest obecna w każdym szczególe tego przytulnego mieszkania. Miękkość kolorów, tekstur, oświetlenia i kształtów jest stała i jest widoczne na wiele różnych sposobów. 

Minimalizm w ciepłym wydaniu tworzą proste meble, o białych, lakierowanych frontach, zestawione z naturalnym drewnem. Wszędzie widzimy proste linie. Rezultatem jest wyjątkowy szyk i styl. A dodatkowym atutem – funkcjonalność. 

Jasna jadalnia

Jadalnia znajduje się w miejscu bezpośrednio przylegającym do salonu i ma równie wyrafinowane ustawienie. Przestrzeń ta jest definiowana przez wyposażenie wnętrz składające się z dużego stołu w drewnie i sześciu żółtych krzeseł. Nad stołem zawisły pastelowe lampy, które dbają o komfort biesiadników. 

Jest to idealne miejsce na smaczne posiłki z rodziną lub przyjaciółmi, co czyni mieszkanie jeszcze bardziej społecznym. 

Mała lecz piękna kuchnia

Kuchnia jest często postrzegana jako jeden z najbardziej szczególnych działów domu. To tam zapachy i smaki mieszają się tworząc magiczne posiłki dla całej rodziny lub przyjaciół. Ta kuchnia jest mała, ale nadal posiada wszystkie elementy niezbędne do funkcjonalności. 

Meble mają taką samą estetykę linii jak w salonie. Wszystko tutaj jest białe. Celem jest maksymalizacja jasności otoczenia. Stalowe dodatki dbają o współczesną atmosferę i wyrafinowanie tej kuchni.

Wyrafinowane szczegóły

Detale ze stali nierdzewnej podkreślają  jawnie nowoczesny styl mieszkania. Na tym zdjęciu widzimy mały drewniany bar, niezbędny podczas szybkich posiłków. Obok blatu, dwa ciekawe i nowoczesne hokery z drewnianymi nogami. Ta kompozycja to sposób, na płynne przejście i połączenie przestrzeni kuchennej z ciepłą, zaciszną powierzchnią salonu. 

Sypialnia

sypialni jest idealny punkt do odpoczynku, z dala od zgiełku i stresu dnia codziennego. To miejsce wyróżnia się prostotą ale także oryginalnością. Szare kolory doskonale sprzyjają wypoczynkowi, koją emocje i umysł. Betonowa ściana za łóżkiem jest tego idealnym przykładem. Miękkie łoże zaś zdaje się zapraszać, wszędzie jest bardzo sympatycznie i przytulnie. Taka właśnie powinna być sypialnia. 

Łazienka

Wreszcie, najbardziej prywatna część całego mieszkania. Przestrzeń ta gromadzi wiele szlachetnych materiałów tworząc wyrafinowaną i nowoczesną aurę. Czarny i drewno to główne elementy podkreślone w tym miejscu. Praktycznym rozwiązaniem jest szklany parawan na wannie, zapobiega rozchlapywaniu się wody po pomieszczeniu. 

Podobają się Wam nowoczesne łazienki? Zobaczcie: 25 wyjątkowych łazienek, które Was zainspirują do zmian

Jak Wam się podobają żółte krzesła w jadalni? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu