Magiczny dom z drewna

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Magiczny dom z drewna

mszpakowska mszpakowska
Nowoczesny balkon, taras i weranda od blackStones Nowoczesny
Loading admin actions …

Każdy marzy o swoich własnych czterech kątach, w których mógłby zapomnieć o zgiełku szybkiego życia. Choć wielu z nas decyduje się na mieszkania, to jednak znaczna większość marzy o swoim własnym domku jednorodzinnym. Przytulnym, ciepłym, spokojnym, który stanie się prywatnym azylem.

Dzisiaj prezentujemy Wam drewniany dom paryskich architektów z biura BLACKSTONES. To rodzinna konstrukcja, która zmieści na parterze wszystko czego potrzebujesz, jednak umożliwia rozwinięcie przestrzeni na poddaszu, które nadaje się do adaptacji. 

Odwiedź z nami to magiczne, idylliczne miejsce, które otoczone jest przyjemną, rodzinną aurą. 

Widok od tyłu

Naszą wycieczkę rozpoczynamy od najcięższego działa. Czy ten dom nie wygląda zniewalająco? Zobacz tylko na przestrzeń, która jest do dyspozycji. Ogromny taras przylegający do domu pozwoli na celebrowanie wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Basen odegra dużą rolę w sferze relaksu, jeśli zechcesz zapomnieć o codziennych problemach i ciągłym zabieganiu.

Strefa relaksu

Przyjrzyj się bliżej miejscu, które zostało stworzone do odpoczynku. Przestronny, drewniany pokład pomieści liczną rodzinę i pozwoli na celebrowanie wolnego czasu z najbliższymi. Drewno jest niezwykle praktyczne, nie tylko ze względów estetycznych, ale również jest bardzo proste w konserwacji. 

Kuchnia

Wewnątrz znajdziemy połączenie otwartej kuchni oraz jadalni. Biel oraz naturalne drewno doskonale wypełniają pomieszczenie. Choć kuchnia nie jest zbyt duża, długa wyspa umożliwia zwiększenie powierzchni użytkowej oraz skutecznie oddziela dwie stresy. Piękny, drewniany stół zmieści aż 8 osób, więc doskonale sprawdzi się w przypadku licznej rodziny. Na uwagę zasługują również lampy, których surowy charakter wspaniale komponuje się z delikatnym wnętrzem.

Sypialnia

Sypialnia jest niezwykle funkcjonalna. Znajdziemy tutaj nie tylko wygodne łóżka. Okrągły stoli pozwoli dzieciom na swobodną pracę, naukę oraz przyjemności. Belki, które widnieją na suficie są niezwykle dekoracyjne i nawiązują do rustykalnego charakteru domu. 

Jak na widelcu

Nie mogliśmy przejść obojętnie obok tej ściany! Szklana galeria, znajdująca się w sypialni, pozwala na swobodne połączenie poddasza z parterowymi pomieszczeniami. Dzięki takiemu rozwiązaniu dom jest niesamowicie jasny i przestronny. Delikatność szkła wspaniale komponuje się z surowym, lecz delikatnym stylem domu.

Od frontu

Z drugiej strony dom prezentuje się równie okazale. Idealnie wpasowuje się w przyrodę, która rozpościera się dookoła. Podjazd jest bardzo praktyczny, a żwirowe podłoże sprawia, że nie musimy martwić się o przycinanie trawnika. 

Ten dom to idealne miejsce dla kochającej się rodziny. 

Zobacz również: Polski projekt nowoczesnego domu.

Chciałbyś zamieszkać w takim miejscu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu