6 wspaniałych kuchni liniowych

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

6 wspaniałych kuchni liniowych

mszpakowska mszpakowska
KITCHENS: The Ladbroke Nowoczesna kuchnia od Cue & Co of London Nowoczesny
Loading admin actions …

Aranżacja kuchni liniowych jest dosyć ograniczona i często sprowadza się do rzędu szafek umiejscowionych przy jednej ze ścian. Nowoczesne kuchnie są zazwyczaj otwartymi przestrzeniami połączonymi z jadalnią lub salonem. Dziś jednak prezentujemy Wam sześć propozycji, które idealnie sprawdzą się w niewielkich mieszkaniach w blokach. Zaczerpnij odrobinę inspiracji i przyjrzyj się bliżej naszym pomysłom.

1. Z lodówką na pierwszym planie

Nowoczesna kuchnia od homify Nowoczesny

Jeśli to możliwe, ustaw lodówkę jak najdalej od kuchenki. W ten sposób unikniesz przenikania ciepła podczas gotowania. Na przykładzie tek kuchni widzimy jak lodówka umiejscowiona jest w lewej strony, zaś płyta kuchenna znajduje się pod samym oknem. Jest to niezwykle praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie.

2. Podwójna kuchnia

Nowoczesna kuchnia od ZERO9 Nowoczesny

Zaaranżowanie szafek kuchennym po obu stronach pomieszczenia jest doskonałym rozwiązaniem, musimy jednak dysponować odpowiednią przestrzenią. W ten sposób otrzymasz więcej miejsca do przygotowywania pysznych potraw! Zawsze należy pamiętać jednak o odpowiednim uszczelnieniu konstrukcji, aby uniknąć jakichkolwiek awarii. W tej kuchni widzimy szklane panele, które zabezpieczą ściany i pozwolą wyeliminować zniszczenia. Błyszczące meble sprawiają, że wąska przestrzeń wydaje się większa.

3. Z jadalnią

W tej kuchni widzimy idealne i praktyczne rozplanowanie gotowania. Sięgając po produkty z lodówki umiejscowionej po lewej stronie, możemy je przenieść bezpośrednio do kuchni, a następnie zająć się obróbką termiczna na płycie zainstalowanej pod samym oknem.

4. Kuchnia zamknięta

Zamknięte kuchnie powinny być zaplanowane w najmniejszym szczególe, ponieważ musimy pilnować ograniczonego metrażu. Tutaj napotkamy  wszystko co potrzebne, a nawet znalazło się miejsce dla pralki. Jeśli decydujemy się na takie rozwiązanie, powinna być ona umiejscowiona jak najbliżej zlewu, aby zagwarantować dopływ i odpływ wody. Fantastycznym rozwiązaniem jest ruchomy stolik, który bez problemu możemy przetransportować do salonu.

5. Z mikrofalówką

Mikrofalówki są częstymi gośćmi w naszych kuchniach. Zazwyczaj zajmują sporo miejsca na blacie, ograniczając tym samym przestrzeń użytkową. W tym pomieszczeniu została ona zabudowana tuż przy lodówce, dzięki czemu możemy cieszyć się całą powierzchnią kuchni podczas gotowania.

6. Z wyspą

KITCHENS: The Ladbroke Nowoczesna kuchnia od Cue & Co of London Nowoczesny
Cue & Co of London

KITCHENS: The Ladbroke

Cue & Co of London

Widzimy jasną, przestronną kuchnię z białą wyspą. Wnętrze jest niezwykle eleganckie. Ogromna przestrzeń jest doskonale zaaranżowana i będzie idealnym miejscem dla każdego domowego masterchefa.

Miniaturowe kuchnie pełne stylu i komfortu.

Która kuchnia podoba Ci się najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu