4 niewielkie domy, które Cię zachwycą | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

4 niewielkie domy, które Cię zachwycą

mszpakowska mszpakowska
Nowoczesne domy od LENGACHER EMMENEGGER PARTNER AG Nowoczesny
Loading admin actions …

Na całym świecie możemy spotkać przeróżne rodzaje domów, które wydają się być wymarzonym miejscem do zamieszkania. Również niewielkie konstrukcje mają swoją zwolenników. Wszystko za sprawą swoistego uroku, kameralnej atmosfery oraz dbałości o szczegóły, związaną z wykorzystaniem każdego centymetra.

Dzisiaj zabierzemy Cię do kilku małych domów, które są piękniejsze niż ogromne wille. Odwiedź je z nami i przekonaj się na własne oczy!

1. Kamienna fasada

Jest to idealny przykład domu z prefabrykatów. Jeśli myślimy o domach tego typu, rzadko przychodzą nam na myśl sielankowe, wiejskie budowle. Ten parterowy dom na pewno sprawi, że zmienisz zdanie! Znajdziemy tutaj wszystko to, co kojarzy się z tradycyjnym domem: kamienną fasadę, drewniane belki, niewielki ganek.

Drewniane wnętrze

Niewielki metraż sprawia, że trzeba szukać przestrzeni w inny sposób. Z tego względu napotykamy tutaj wysokie sufity, które sprawiają, że dom zdaje się być dużo większy oraz wyjątkowo otwarty.

2. Domek dla lalek

Ten dom o dwóch piętrach jest prostą konstrukcją, szczególnie kiesy obserwujemy go z zewnątrz. Napotykamy tutaj prosty, nowoczesny styl. Charakterystyczny kolor nadaje witalności, a wejście doskonale łączy się z linią elewacji.

Klasyczna kuchnia

Wewnątrz również znajdziemy klasyczne rozwiązania. Kuchnia udowadnia, że ograniczona przestrzeń nie musi oznaczać gotowania w niekomfortowych warunkach. Meble pod wymiar pozwalają na wykorzystanie maksimum przestrzeni w otoczeniu przytulnego wnętrza.

3. Minimalistyczny design

Ten dom to prawdziwy gwóźdź programu! Oryginalna budowa z zaokrąglonym dachem powoduje, że nie możemy oderwać od niego wzroku. Takie rozwiązanie sprawia, że dom jest niezwykle jasny oraz przyjemny.

Nowoczesne wnętrze

Wnętrze jest niezwykle wyrafinowane. Ingerencja profesjonalnego architekta jest widoczna na pierwszy rzut oka. Wykorzystano tutaj nowoczesne meble, czego przykładem mogą być gładkie, błyszczące meble pozbawione uchwytów.

4. W prowansalskim stylu

Znajdziemy tutaj mieszankę stylów: elementy śródziemnomorskiej architektury połączone z prowansalskim stylem. Połączenie bieli z intensywnym kolorem sprawia, że dom nie pozostaje niezauważony i pięknie prezentuje się w promieniach słonecznych.

Stylowe wnętrze

Biel i czerń to doskonałe połączenia, które zawsze idealnie prezentuje się we wszystkich wnętrzach. Dom jest bardzo spójny, również dlatego, że w środku znajdziemy podobne połączenie kontrastujących kolorów. Całość jest idealnie uzupełniona czarującymi drzwiami, które prowadzą prosto do ogrodu.

8 wskazówek na idealną aranżację małego domu!

Który styl podoba Ci się najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu