Top 5 minionego tygodnia- jak pomysłowo urządzać?

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 minionego tygodnia- jak pomysłowo urządzać?

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,  Taras zaprojektowane przez Lime Lace Eclectic Interiors, Nowoczesny
Loading admin actions …

Kolejny tydzień za nami, a w nim na homify wiele interesujących i pouczających artykułów. Najpopularniejsze i najchętniej przez Was czytane były te, w których poruszaliśmy tematy dotyczące pomysłowego urządzania. Czy to przy aranżacji ogrodu zimowego, czy też wystroju wnętrza pod sprzedaż, podobały Wam się nasze inspiracji i porady.

Oto zestawienie najpopularniejszych artykułów! Zobaczcie je jeszcze raz!

5. Ogród zimowy- wskazówki i porady

W tym artykule dowiecie się wszystkiego na temat ogrodów zimowych- na co można je przeznaczyć, jakich materiałów użyć do ich budowy, oraz jak je urządzić w środku. Zobaczycie także kilka przykładów wyjątkowych ogrodów zimowych, które z pewnością pozwolą Wam się zainspirować!

Oto Katalog Inspiracji Ogród zimowy- wskazówki i porady.

4. Pomysły na piękną łazienkę

Piękna łazienka to marzenie wielu z nas. Jednak przy jej urządzaniu czasami brakuje nam pomysłów na to, jak ją taką uczynić. W Katalogu Inspiracji Pomysły na piękną łazienkę zaprezentowaliśmy Wam kilka nietuzinkowych sposobów na to, aby nadać łazience oryginalny, ale i piękny charakter.

3. 7 grzechów głównych przy urządzaniu małego mieszkania

Wielu z nas wie, jak trudno jest urządzić mieszkanie o małym metrażu. Chcąc uczynić je wygodnym, funkcjonalnym, a jednocześnie stylowym, trzeba się dużo natrudzić. Jednak często popełniamy kardynalne błędy przy ich aranżacji. Katalog Inspiracji 7 grzechów głównych przy urządzaniu małego mieszkania pomoże Wam uniknąć tych największych potknięć i uczyni urządzanie małego mieszkania prawdziwą przyjemnością!

2. Przed i po- apartament w piwnicy w Londynie

Projekty,  Salon zaprojektowane przez The Lady Builder, Nowoczesny
The Lady Builder

Living Room

The Lady Builder

Ten wyjątkowy apartament sprzedano po renowacji za prawie 4 miliony złotych! Co jest w nim tak wyjątkowego. Zobaczcie jeszcze raz jego niesamowitą metamorfozę w Katalogu Inspiracji Przed i po- apartament w piwnicy w Londynie. Ten remont powinien zainspirować Was do tego, aby samemu podjąć się renowacji Waszych mieszkań, gdyż pokazuje on, że w aranżacji wnętrz wszystko jest możliwe!

1. Przed i po: wystrój wnętrz pod sprzedaż domu

Jeżeli szykujecie swoje mieszkanie na sprzedaż, koniecznie zajrzyjcie do Katalogu Inspiracji Przed i po: wystrój wnętrz pod sprzedaż domu. Zobaczycie, jak ważny jest dokładny i pomysłowy remont wnętrza w taki sposób, aby drastycznie podnieść cenę nieruchomości. Był to najpopularniejszy artykuł w zeszłym tygodniu!

Który artykuł podobał się Wam najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu