Nowoczesny dom niczym szachownica! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowoczesny dom niczym szachownica!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
Nowoczesne domy od Justus Mayser Architekt Nowoczesny
Loading admin actions …

Chcielibyście zamieszkać w prawdziwie nowoczesnym domu, jednak nie macie pomysłu na to, jak taki zaaranżować? W takim razie nie mogliście trafić lepiej! Dzisiaj razem z naszymi architektami przygotowaliśmy dla Was wycieczkę po niezwykle oryginalnym obiekcie, który zachwyca swoim eleganckim charakterem. Do stworzenia tak stylowego budynku naszych fachowców zainspirowały kolory… Szachownicy! Nie od dziś wiadomo, że kontrastowe połączenie bieli oraz czerni doskonale sprawdza się zwłaszcza w architekturze. Jesteście ciekawi efektu końcowego pracy profesjonalistów? Nie będziemy w takim razie dłużej trzymać Was w niepewności – zapraszamy do oglądania!

Widok z przodu

Tak prezentuje się ten niezwykły dom od frontu. Jak możecie zauważyć składa się on z parteru oraz piętra. Profesjonaliści w przypadku tego budynku postawili na płaski dach oraz dużą ilość przeszkleń, które gwarantują to, że w ciągu dnia całe wnętrze jest doskonale oświetlone naturalnymi promieniami słonecznymi. Zwróćcie uwagę na to, że jedno z przeszkleń znalazło się również przy drzwiach wejściowych. Dzięki niemu można szybko podejrzeć, kto próbuje się dostać do środka.

Widok z tyłu

Przenieśmy się teraz na tył tego domu. Tutaj wyraźnie widać, jak duża część budynku pokryta została przeszkleniami. To jednak nie wszystko. To właśnie z tej strony znalazło się miejsce na specjalny kącik, który umożliwia wypoczynek na świeżym powietrzu. Tworząc projekt swojego domu, koniecznie dobrze przemyślcie aranżację miejsca na zewnątrz, które umożliwi Wam samotne wygrzewanie się na słońcu, jak i wspólnego grilla z przyjaciółmi.

Pomysłowa elewacja

Nasi fachowcy dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu potrafią tworzyć takie projekty domów, które zdecydowanie wyróżniają się na tle innych obiektów znajdujących się w okolicy. Nie inaczej jest w przypadku tego budynku. Zamiast standardowej elewacji, architekci postanowili stworzyć kompozycję opartą o ponadczasową biel oraz czarne drewniane deski. To rozwiązanie zdecydowanie przyciąga wzrok!

Malownicza okolica

Ten dom pozwala nie tylko na wypoczynek na zielonej trawie znajdującej otaczającej ten stylowy dom. Właściciele obiektu mogą również odprężyć się na specjalnym tarasie znajdującym się na piętrze domu. Dzięki niemu można z odpowiedniej wysokości przyglądać się całej malowniczej okolicy.

Wnętrze

Teraz mamy okazję dokładnie zobaczyć, jak prezentuje się wnętrze tego obiektu. Otwarta kuchnia na jadalnię oraz salon dodaje temu domu ogromnej klasy. Drewniana podłoga w zestawieniu z białymi ścianami oraz odcieniami szarości występującymi tutaj w formie sofy, czy też miękkiego dywanu to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Patrząc na to zdjęcie można bez wątpienia stwierdzić, że cały dom roztacza wokół siebie aurę harmonii i spokoju. To idealne miejsce do wypoczynku!

Piętro

Na piętro możemy dostać się przy pomocy klasycznych drewnianych schodów. Jak możecie zauważyć, tutaj również króluje biały kolor. Nasi fachowcy nie od dziś wiedzą, że warto, by we wnętrzu każdego domu pojawiły się żywe rośliny. Posiadają one zbawienny wpływ na organizm człowieka, a dodatkowo wspaniale zdobią całą przestrzeń. Umieśćcie parę okazów w swoich czterech ścianach, a na pewno nie będziecie tego żałować!

Szukacie innych inspirujących przykładów domów? Sprawdźcie koniecznie:

Zamieszkaj w skandynawskim stylu!

Co myślicie o nowoczesnych projektach domów?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu