Absolutnie wspaniały dom rodzinny | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Absolutnie wspaniały dom rodzinny

Alicja Olko Alicja Olko
Śródziemnomorska kuchnia od dmesure Śródziemnomorski
Loading admin actions …

Każdy zasługuje na drugą szansę. Jest to stwierdzenie prawdziwe także w odniesieniu do starych domów. W tym przypadku mamy do czynienia z rustykalną willą, którą architekci odrestaurowali i przystosowali do wymogów współczesności. Zdołali jednak zachować niepowtarzalny charakter budynku, stanowiący o jego czarze i uroku. Przekonajcie się sami!

Pokój dziecięcy

Śródziemnomorski pokój dziecięcy od dmesure Śródziemnomorski

Także w pokoju dziecięcym zdołano zachować architektoniczne dziedzictwo budynku. Drewniany sufit i podłoga z tego samego materiału stanowią silny kontrast dla nowoczesnego, funkcjonalnego wyposażenia. Kolorowe tekstylia i dodatki czynią to pomieszczenie radosnym i przyjaznym dzieciom.

Styl rustykalny spotyka modernizm

Śródziemnomorski salon od dmesure Śródziemnomorski

Proste, białe schody o nowoczesnym wyglądzie pięknie komponują się z rustykalną ścianą z odsłoniętego naturalnego kamienia. Typowe dla rustykalnej estetyki dodatki sprawiają, że atmosfera we wnętrzu jest przytulna i ciepła.

Imponująca kuchnia z jadalnią

Śródziemnomorska kuchnia od dmesure Śródziemnomorski

W rustykalnej, niemal zamkowej scenerii zlokalizowano ultra nowoczesną kuchnię, której wyposażenie zadowoli nawet najbardziej wymagających kucharzy.. Pod pięknym łukiem z naturalnego kamienia zlokalizowano jadalnię, na którą składa się podłużny stół o nowoczesnym designie oraz dopasowane krzesła. Hybryda nowoczesności i tradycji daje w tym przypadku zachwycający efekt końcowy!

Sypialnia

Śródziemnomorska sypialnia od dmesure Śródziemnomorski

Przestronna sypialnia nie pełni jedynie funkcji sypialnianych, ale jest też domowym gabinetem. Jej wyposażenie jest eleganckie i nowoczesne, ale zdołano zachować także rustykalny charakter wnętrza. A dzieje się tak za sprawą sufitu, który zachowano w jego oryginalnej formie- drewniany, z ciężkimi belkami, które go podtrzymują.

Ochronione dziedzictwo

Śródziemnomorskie domy od dmesure Śródziemnomorski

Patrząc na dom z zewnątrz mamy wrażenie, że spoglądamy na wiekową willę. Choć jej struktura ma swoje lata, to jednak nadano jej nowoczesną funkcjonalność i charakter. Widać to zwłaszcza po nowych oknach oraz odświeżonej fasadzie.

Willa z basenem

Śródziemnomorskie domy od dmesure Śródziemnomorski

Posiadłości nadano nie tylko współczesny charakter, ale i uczyniono ją absolutnie luksusową. Obszerny zielony teren dookoła domu postanowiono wykorzystać na stworzenie na nim wspaniałego basenu. Centrum życia rodzinnego przenosi się zatem na zewnątrz, gdzie wszyscy domownicy cieszyć mogą się basenem, obszernym tarasem i pięknym ogrodem.

Jak Wam się podoba takie połączenie rustyklaności z nowoczesnością?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu