10 spektakularnych, rustykalnych domów

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

10 spektakularnych, rustykalnych domów

A.D. A.D.
Rustykalny salon od Viviana Pitrolo architetto Rustykalny
Loading admin actions …

Dziś przygotowaliśmy dla Was 10 domów, w których pulsuje silny, rustykalny charakter. Ale nie taki tradycyjny, sielski a lekko podkręcony za pomocą awangardowych dodatków. Kamień, drewno i białe wapno w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem i nowoczesną koncepcją tworzą unikalną kompozycję umiejscowioną gdzieś pomiędzy przeszłością a teraźniejszością. Koniecznie musicie zobaczyć te wyjątkowe projekty! 

Kamień, drewno i nowoczesność

Dom o wyjątkowo dużych i płynnie przechodzących przestrzeniach: w pierwszym projekcie, o rustykalnym charakterze, nie brakuje charakterystycznych materiałów takich jak drewno i kamień. Nowoczesne meble jednak gwarantują idealne warunki i wyrafinowany smak. 

Silny klasyczny charakter

Tutaj dominuje silna klasyczna natura. Kolejny dom jest elegancki i wyrafinowany. Wspaniale wyglądają oryginalne drewniane belki sufitowe i ściany pomalowane na biało. Dzięki temu przestrzeń jest idealną naturalną bazą dla wielu dodatków. Układ mebli pozostaje zupełnie tradycyjny. 

Nowoczesny wystrój w rustykalnym miejscu

Kolejny dom to gospodarstwo, które swoją historią sięga 1887 roku. Znajduje się we włoskiej Toskanii. Projekt, obejmuje wiejskie dziedzictwo i współczesny design w wyjątkowym kontekście. Skandynawskie meble i kolory łączą się  ze ścianami pokrytymi wapnem i drewnianymi belkami na suficie. Mistrzostwo! 

Zaciszne miejsce

Ciepło tradycyjnej górskiej chaty z odrobiną kreatywności typowej we współczesnych środowiskach. Jest tutaj nie tylko jasne drewno i kamień ale także żywe kolory w meblach i dodatkach oraz całkowicie nowoczesny kominek.

Przytulnie i romantycznie

Ten widok to przyjemność dla oczu i umysłu. Paleta delikatnych kolorów obejmuje wszystkie obszary funkcjonalne i kończy zapewniając romantyczną i spokojną atmosferę do wypoczynku. Doskonały projekt autorstwa architekta  FABIO CARRIA.

Rewia koloru

W opozycji do wcześniejszego zdjęcia kolejny projekt. Energetyczna bomba wśród grubych kamiennych murów. Tutaj z kolei dominują jasne, modne i żywe kolory, które czynią środowisko pełnym życia eklektyczno – rustykalnym domem.  

Kamienne sklepienie

Prawdziwe kamienne sklepienie z tradycjami zdeterminowało charakter domu. Kluczem do osiągnięcia tak harmonijnego widoku są spokojne jasne kolory, które bardzo dobrze korespondują z kamieniem. Pojawia się także nuta eklektyzmu widoczna w rzeźbionym, drewnianym stole. 

Rustykalizm w wydaniu przemysłowym

Wśród elementów rustykalnych jak kominek opalany drewnem, grube ściany i starannie poukładane kawałki drewna do ogrzewania pomieszczenia, pojawia się wzmianka o stylu przemysłowym. Jest widoczna w czystej i prostej konstrukcji mebli i schodów prowadzących na piętro.

Ciepłe górskie otoczenie

Rustykalny dom z pięcioma gwiazdkami jest położony w małej górskiej miejscowości. Przytulna sala wykonana cała w drewnie, cieszy się nienagannymi proporcjami poszczególnych części kontekstu. Wygodne, dobrze dobrane meble zapewniają komfort mieszkańcom. 

Kontrasty i sugestie

W tym pięknym odrestaurowanym domu prawdziwą gwiazdą są kontrasty. Od kolorów do wybranych materiałów, zwycięzcą jest nieoczekiwanie mix nowoczesności i tradycji. 

Kochacie rustykalne wnętrza i chcecie stworzyć takie u siebie? Koniecznie przeczytajcie: Styl rustykalny dla opornych!

Który salon przypadł Wam najbardziej do gustu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu