Projekty,   zaprojektowane przez SADO

Elegancki dom dla nowoczesnej rodziny

Aśka Warchał Aśka Warchał

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Jak powinien wyglądać nowoczesny dom jednorodzinny? Powinien być nowoczesny w formie, wystroju, koncepcji? W dzisiejszym Katalogu Inspiracji będziemy mieć prawdziwą przyjemność zaprezentować Wam budynek z japońskiej Osaki. Odpowiada za niego Sado Azuma, który nie obawiał się całkowitej prostoty bryły w celu zapewnienia przestrzeni wychodzącej naprzeciw potrzebom mieszkańców. 

Nie mamy problemu, żeby wyobrazić sobie taki budynek na polskich przedmieściach…

Na rogu

Projekty,   zaprojektowane przez SADO
SADO

桃山台の家

SADO

Budowanie na skrzyżowaniu ulic to nie lada wyzwanie dla architektów. Wyjątkowo trudno jest nie tylko uchronić prywatność mieszkańców, ale także odizolować ich od hałasu ruchu drogowego. Tutaj postanowiono się nie rozdrabniać i postawiono na gruby, wysoki mur z betonu. Po prawej widzimy elegancką furtkę prowadzącą do środka oraz otwartą bramę, a za nią miejsce parkingowe.

Od ulicy po raz drugi

Projekty,   zaprojektowane przez SADO
SADO

桃山台の家

SADO

Schodzimy w dół ulicy i skręcamy, by przekonać się, że mieszkańcy tego domu darzą wyjątkowym uczuciem swoje pojazdy. Nie wystarczyło im miejsce parkingowe, zadbali także o garaż, o którym za chwilę. Dom prezentuje się bardzo podobnie jak na poprzednim zdjęciu. Bryła nie ma zaskakiwać lecz być funkcjonalna i dobrze służyć właścicielom. Postronnym przechodniom nic do tego!

Garaż z pomysłem

Projekty,   zaprojektowane przez SADO
SADO

桃山台の家

SADO

Garaże często traktowane są po macoszemu – niesłusznie! Nie muszą być zagracone. Pokusimy się nawet o stwierdzenie, że mogą prezentować się reprezentacyjnie. Ten garaż jest najlepszym na to dowodem. Przestronny, z pomieszczeniami gospodarczymi na najpotrzebniejsze rzeczy. Obok nich piękne, nowoczesne schody prowadzące zmotoryzowanych gości na górę…

Kamień i minimalizm

Projekty,   zaprojektowane przez SADO
SADO

桃山台の家

SADO

Wchodzimy do środka, choć takie mury moglibyśmy oglądać również na zewnątrz. Dzięki dekoracji z naturalnego kamienia wydaje się, że wkraczamy do współczesnej fortecy. Mając w pamięci wysoki mur na zewnątrz… może coś w tym jest! Kamień łączy się z minimalistycznym wystrojem w bieli i czerni.

Nowoczesny salon

Projekty,   zaprojektowane przez SADO
SADO

桃山台の家

SADO

O salonach z sufitami o podwójnej wysokości, otwierających się na poziom piętra powiedzieliśmy już niejedno. Możecie poczytać o nich na przykład tutaj: Wysoki sufit- 6 przykładów z efektem wow! Ten pokój dzienny jest jednak inny. Tylko połowa przestrzeni strefy wypoczynkowej się otwiera, mamy wrażenie, że dużo się tu dzieje. Wrażenie to potęgują schody o konstrukcji wyłożonej naturalnym kamieniem.

Wszystko jak na dłoni

Projekty,   zaprojektowane przez SADO
SADO

桃山台の家

SADO

Nie ma mowy o współczesnej aranżacji bez planu otwartego. Zza blatu kuchni wszystko widać, wszystko stąd można kontrolować. Wiele osób lubi kończyć przygotowywać potrawy w towarzystwie gości, ciesząc się z ich obecności zamiast uwijać się w osobnym pomieszczeniu. Tutaj jest to możliwe. Chociaż postawiono na styl nowoczesny, to czerwień mebli strefy jadalni ociepla atmosferę. Nie bez znaczenia jest także wprowadzenie do wnętrz roślinności.

Lubicie styl nowoczesny?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu