Projekt pięknego domu w nowoczesnym stylu | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Projekt pięknego domu w nowoczesnym stylu

Alicja Olko Alicja Olko
AMARYLIS 4 Nowoczesne domy od Biuro Projektów MTM Styl - domywstylu.pl Nowoczesny
Loading admin actions …

Jeżeli marzy Wam się piękny, nowoczesny dom ze wszystkimi wygodami, nie musicie daleko szukać. Polscy architekci oferują projekty, które spełniają najwyższe światowe standardy i z pewnością przypadną do gustu miłośnikom wyrafinowanej architektury. Dom o fantazyjnej nazwie Amarylis 4 sprawdzi się świetnie dla 5-osobowej rodziny i wpisze się doskonale w średniej wielkości, wąską działkę. Obejrzyjcie jego wizualizacje i rzuty poziome!

Podstawowe informacje

Powierzchnia użytkowa tego domu wynosi 156 metrów kwadratowych. Garaż to z kolei prawie 25 metrów kwadratowych, a piwnica 75 metrów kwadratowych. Budynek ma klasyczną bryłę o dwuspadowym dachu. Jego powierzchnia rozciąga się na dwóch kondygnacjach, z tym, że druga jest w formie zagospodarowanego poddasza. Jasna fasada świetnie komponuje się z dachem wyłożonym ciemną dachówką, a liczne przeszklenia z każdej strony otwierają dom na zewnątrz.

Od strony ogrodu

Tak dom prezentuje się od strony ogrodu. Zadaszony taras prowadzi na ogród, a na piętrze stworzono dodatkowo przestronny balkon o szklanej balustradzie. Dom ten odznacza się energooszczędnością i można zbudować go na wąskiej działce. Jego ściany są dwuwarstwowe, wykonane z pustaków ceramicznych oraz styropianu. Stropy są z kolei żelbetonowe. W piwnicy znajduje się kotłownia na paliwo stałe, za pomocą którego ogrzewa się dom.

Rzut poziomy piwnicy

Tak szczegółowo przedstawia się plan piwnicy. Jak widać, zlokalizowano w niej liczne pomieszczenia gospodarcze oraz kotłownię.

Rzut poziomy parteru

Na parterze urządzono przestronną strefę dzienną, łączącą obszary salonu, jadalni i kuchni. Stąd przejść można bezpośrednio na taras. Poza tym znalazło się tu także miejsce na spiżarnie, domowy gabinet oraz łazienkę.

Rzut poziomy piętra

Na piętrze znajduje się strefa prywatna mieszkańców. Do głównej sypialni rodziców przylega garderoba oraz łazienka. Są tu także trzy dodatkowe sypialnie oraz wspólny pokój kąpielowy. Z dwóch sypialni przejść można na balkon od strony sypialni, a z pozostałych dwóch na balkon od strony ulicy.

Inny projekt od polskich architektów obejrzycie Polski projekt domu na światowym poziomie!

Jak Wam sie podoba?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu