Projekty,  Pokój multimedialny zaprojektowane przez Baufritz (UK) Ltd.

6 sposobów, by stworzyć dom tętniący życiem

Aśka Warchał Aśka Warchał

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Kto z nas nie marzy o domu pełnym życia? Chociaż samotność dla wielu jest stanem bardzo przyjemnym, to jednak nawet najwięksi pustelnicy od czasu do czasu lubią zaprosić do siebie gości. W dzisiejszym Katalogu Inspiracji z przymrużeniem oka zastanowimy się nam tym, co zrobić, aby nasz dom czy mieszkanie było miejscem, do którego goście chcą wracać, w którym spotkania na długo zapadają w pamięć i to tylko z pozytywnych względów.

Oto 6 wskazówek jak stać się duszą towarzystwa!

Wspólne posiłki, wspólne rozmowy

Gdzie rozmawia się najlepiej? Odpowiedź jest oczywista: przy stole! Jeśli zależy nam na tym, żeby nasz dom wypełniał gwar rozmów, to koniecznie zainwestujmy w duży stół w jadalni. Wspólne jedzenie sprawia, że konwersacje toczą się naturalnym rytmem. Wystrój również odegra tutaj swoją rolę. Spójrzmy na powyższe zdjęcie. Specjaliści od home staging'u zadbali o przytulną atmosferę budującą poczucie bezpieczeństwa i skłania do zwierzeń.

Pokój telewizyjny

Projekty,  Pokój multimedialny zaprojektowane przez BB Interior
BB Interior

Lounge room

BB Interior

Często słyszeliście, że oglądanie telewizji zabija rozmowy? Mamy dla Was pocieszenie: to mit! Pokój telewizyjny z dużym ekranem najnowszej generacji, a najlepiej także z pakietem telewizji cyfrowej oraz odkodowanymi kanałami sportowymi zapewni nam regularne wizyty znajomych. Oczywiście na piłce nożnej świat się nie kończy, możemy także stworzyć tradycję wspólnych nocy filmowych. 

Marzycie o takim pokoju? Zajrzyjcie do tego artykułu: Szafki RTV – jak wybrać?

Bliskość natury

Projekty,  Ogród zimowy zaprojektowane przez Roorda Architectural Studio
Roorda Architectural Studio

​Zicht vanaf tuinkamer naar tuin

Roorda Architectural Studio

Kontakt z naturą działa relaksująco. Nasze spotkania urządzajmy na świeżym powietrzu lub w przeszklonych ogrodach zimowych, a panująca na nich atmosfera na pewno będzie swobodna. W deszczową jesień czy chłodną zimę możemy podejmować naszych gości ciepła herbatą lub nawet zupą, a na wiosnę lub w lecie zapraszać ich, po polsku, na grilla.

Pokój gier

Projekty,  Pokój multimedialny zaprojektowane przez Baufritz (UK) Ltd.
Baufritz (UK) Ltd.

Urban Home Imagine

Baufritz (UK) Ltd.

Pokój multimedialny, pokój gier, jaskinia niesłusznie nazywana męską, ukryty minibarek, piwnica win… opcji na stworzenie na wpół sekretnego miejsca w naszym domu przeznaczonego tylko i wyłącznie rozrywce jest nieskończenie wiele. Turnieje bilarda czy ping ponga z przyjaciółmi brzmią kusząco? Może najwyższy czas zrobić coś z niezaadaptowaną wciąż piwnicą!

Duży salon

Chociaż w doborowym towarzystwie nic nie będzie nam przeszkadzać, to jednak wygodne miejsce spotkania robi swoje. Ogromne kanapy czy narożniki pomieszczą wielu gości, którzy będą się mogli na nich swobodnie wyłożyć w wygodnych pozycjach. Samo to już sprawia, że wszyscy spuszczają z tonu i czują się swobodniej. Ma być po prostu domowo!

Atrakcje na dachu

Projekty,  Taras zaprojektowane przez Dakterras.nl
Dakterras.nl

Dakterras.nl project Amsterdam Oud-Zuid

Dakterras.nl

Nasz dom powinien nas wyróżniać! Oczywiście nie musimy inwestować w realizacje wszystkich pomysłów z dzisiejszego artykułu, jednak dobrze mieć u siebie w domu takie miejsce, które będzie czynić go absolutnie wyjątkowym. Jacuzzi na dachu? W słoneczne dni mieszkańcy tego przybytku zapewne nie mogą opędzić się od gości!

Często podejmujecie gości w Waszych domach?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu