Stylowy dom dla dużej rodziny | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Stylowy dom dla dużej rodziny

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
Nowoczesne domy od Archionline Nowoczesny
Loading admin actions …

Jeżeli jesteście szczęśliwymi posiadaczami dużej rodziny doskonale zdajecie sobie sprawę z tego, że Wasz dom musi być w pełni dostosowany do potrzeb każdego mieszkańca. Dorastające dzieci z biegiem lat nie będą chciały cały czas współdzielić ze sobą pokoju. Warto mieć to na uwadze decydując się na budowę swoich wymarzonych czterech ścian. Dzisiaj razem z naszymi profesjonalistami zaprezentujemy Wam stylowy obiekt, który został zaprojektowany z myślą o dużej rodzinie. Budynek zachwyca z zewnątrz estetyką z najwyższej półki, z kolei jego wnętrze wypełnione zostało wieloma funkcjonalnymi rozwiązaniami. Mamy nadzieję, że będzie on dla Was kopalnią inspiracji!

Pierwsze wrażenie

Nie ma wątpliwości co do tego, że już pierwszy rzut oka na ten niezwykły dom sprawia, że można się w nim zakochać! Cały obiekt jest dość sporych rozmiarów, dzięki czemu każdy domownik może tutaj odnaleźć kącik tylko dla siebie. Nasi specjaliści nieprzypadkowo stworzyli ten budynek w tak niezwykłej scenerii. Jego właściciele uwielbiają zieleń, jednak nie mogą pozwolić sobie codziennie na długie spacery w parku, dlatego nasi fachowcy zaproponowali im zbudowanie domu  pośród zielonych drzew. To środowisko idealne nie tylko dla dorosłych, ale przede wszystkim dzieci.

Ciekawe połączenie

Nasi fachowcy doskonale znają się na tworzeniu domów, które olśniewają estetyką z najwyższej półki. Zdecydowali się oni wykorzystać do aranżacji budynku z zewnątrz ponadczasowe połączenie bieli z naturalnymi, drewnianymi deskami. Taka kompozycja sprawia, że cały obiekt roztacza wokół siebie ciepłą aurę i wręcz zaprasza do swojego wnętrza. Nieco ciemniejszy dach doskonale uzupełnia ten projekt. Taki dom z pewnością nie będzie szybko potrzebował remontu.

Nowoczesne przeszklenia

Patrząc na współczesne projekty domów można zauważyć, że wiele z nich posiada nowoczesne przeszklenia. Ten element nie tylko pozytywnie wpływa na wygląd danego obiektu, ale przede wszystkim na jego funkcjonalność. Nie mogło zabraknąć tego akcentu również w przypadku tego budynku. Dzięki przeszkleniom całe wnętrze jest odpowiednio oświetlone ciepłymi promieniami słońca, a co więcej emanuje świeżością. Wprowadźcie to rozwiązanie do swojego rodzinnego gniazdka, a efekt końcowy na pewno pozytywnie Was zaskoczy.

Odpoczynek na świeżym powietrzu

Mieszkając w tak niezwykłym otoczeniu należy posiadać specjalny kącik, który pozwoli na komfortowy wypoczynek w promieniach słońca. W tym celu nasi profesjonaliści zaprojektowali duży taras, który wyposażono w wygodne meble. Oprócz foteli, czy też leżanek znalazł się również średniej wielkości stół z krzesłami. Ten element umożliwia w ciepły, letni dzień spożywanie na świeżym powietrzu różnych posiłków w rodzinnym gronie.

Przestronne wnętrze

Znaleźliśmy się właśnie w środku tego nietuzinkowego obiektu. Jego wnętrze jest wyjątkowo przestronne i podobnie jak część zewnętrzna – zostało zaaranżowane w oparciu o stonowane odcienie. Na piętro prowadzą niezwykle oryginalne schody, które stanowią prawdziwą ozdobę tych czterech ścian. Jeżeli marzy Wam się oryginalny dom, warto wprowadzić taki model do swojego mieszkanka.

Szukacie innych projektów stylowych domów? Sprawdźcie koniecznie:

Nowoczesny dom z nietypową elewacją

Moglibyście zamieszkać w takim domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu