Modne wnętrza- dekorowanie napisami | homify

Modne wnętrza- dekorowanie napisami

Alicja Olko Alicja Olko
HanaK Décoration Sypialnia
Loading admin actions …

Aranżacja i wystrój wnętrz jest doskonałym sposobem na to, aby wyrazić nie tylko swój gust i smak, ale i samego siebie. Nasze mieszkanie jest odzwierciedleniem naszej osobowości i daje nam niesamowite możliwości na wprowadzenie wyjątkowego klimatu i atmosfery do naszych czterech ścian.

Istnieje wiele sposobów na to, aby się wyrazić na tym świecie. Najbardziej dosłownym i często najdosadniejszym jest po prostu wypowiedzenie tego, co czujemy. A w tym przypadku wypisanie tego we wnętrzu naszego domu. Ozdabianie mieszkania napisami to jeden z najbardziej modnych ostatnio trendów, który przeniesiony został ze świata mody. Ubrania z zabawnymi, inspirującymi lub też kultowymi sloganami zawładnęły nasza garderobą- teraz czas na nasze cztery kąty!

Filozoficznie

Bloominville Storage Unit House Envy Skandynawski salon
House Envy

Bloominville Storage Unit

House Envy

Są pewne prawdy w życiu, o których warto sobie co jakiś czas przypominać. Są też takie, o których nie wolno nam nigdy zapomnieć, gdyż czynią one naszą egzystencję pełniejszą i głębszą. Nie istnieje na to lepszy sposób, niż umieszczenie ich na jednej ze ścian salonu, aby nigdy nie wyleciały nam z głowy.

Jest to nie tylko sposób na to, aby wyrazić dobitnie swoje przekonania, ale także aby nadać wnętrzu stylowy i modny charakter. Prosta, czarna czcionka na neutralnym białym tle, a całość oprawiona w klasyczną, prostokątną ramkę- obrazy te robią tak wielkie wrażenie, że nie potrzebują dodatkowej dekoracyjnej otoczki. Świetnie komponują się z klasycznym wystrojem na modłę skandynawską, dodając mu szczyptę nowoczesności.

Inspirująco

Nigdy nie jest za późno, aby spełniać swoje marzenia! Ten stylowy drewniany obraz będzie nam o tym codziennie przypominał. Patrząc na niego, damy się zainspirować do snucia planów, marzeń i ich realizacji. Piękna kolorystyka, kobiecy wzór, oraz wyrazista, ale i figlarna czcionka czynią z tego obrazka wyjątkowy dodatek do każdego rodzaju wnętrz.

Prostolinijnie

„Tam dom Twój, gdzie serce Twoje” mówi stare, ale jakże prawdziwe przysłowie. Niektórym potrzeba jednak nieco więcej, aby zaznaczyć miejsce swojego mieszkania. Nic dobitniej tego nie wyrazi, niż napis „DOM” umieszczony na jednej ze ścian. Prosto, ale dosadnie można ozdobić w ten sposób nasze wnętrze. Drewno, z którego wykonano litery, pasuje kolorystycznie do właściwie każdego rodzaju wnętrz, czyniąc je przytulnymi i ciepłymi.

Figlarnie

Dekoracjami z napisami w roli głównej pogrywać można nie tylko na ścianach, ale i w przedmiotach użytkowych. Ten stojak na książki wydziela te przynależące do pana domu, i te do pani domu, stając się ciekawym i oryginalnym dodatkiem dekoracyjnym do mieszkania na przykład dla młodej pary.

Gościnnie

Chcesz sprawić, aby Twój dom był zachęcający i sprawiał gościnne i otwarte wrażenie? Nic prostszego! Powitaj swoich gości w każdym możliwym języku, a możemy dać Ci pewność, że zjednasz sobie każdego, kto przekroczy Twój próg. Naklejki na ścianę należą do dekoracji bardzo popularnych, gdyż dają pełną swobodę dekorowania- można przyklejać je na tysiące dowolnych sposób i aranżować, tak, aby pasowały do naszych upodobań.

Vintage

Portabello Road w Londynie to jeden z najpopularniejszych adresów, pod którym znaleźć można najlepsze sklepy z antykami i modą w stylu vintage na świecie. Te dekoracyjne poduszki nie tylko emanują silnym czarem vintage, ale zostały także wykonane z niespotykanych dzisiaj materiałów, mianowicie starych worków po kawie.

Wielkomiejsko

Nowy Jork wyrósł w popkulturze do rangi miasta, w którym marzenia stają się rzeczywistością, miejsca, gdzie niemożliwe staje się możliwe. Jest światowym centrum mody, biznesu, sztuki i kultury, a odniesienia do niego znaleźć można w każdej dziedzinie designu. Chcąc wprowadzić odrobinę wielkomiejskiego szyku do naszego wnętrza, możemy umieścić taki plakat na ścianie, na którym znaleźć można nazwy najbardziej znanych ulic i dzielnic Nowego Jorku. Nie tylko jego odniesienie, ale także kultowy design przyciągają w nim wzrok.

Abstrakcyjnie

Często to, co nam w duszy gra, jest tak dalekie od ładu i składu, jak to tylko możliwe. Dla chaotycznej i rozchwianej osobowości też jednak trzeba znaleźć ujście. Abstrakcyjne napisy na ścianie to dobry sposób na to, aby wprowadzić do swojego mieszkania artystyczny klimat. Nie wszystko musi zawsze mieć sens, często to, co go nie ma, jest o wiele ciekawsze i intrygujące.

Poetycko

Kolejnym doskonałym sposobem na wyrażenie naszych pasji i zamiłowań jest umieszczenie wersetu z naszej ulubionej poezji. Jest to nie tylko niezwykle oryginalne podejście do dekoracji mieszkania, świadczy o naszej wyobraźni i dobrym guście. Co więcej, w ten sposób można ozdobić każde wnętrze, bez względu na to, jaką pełni funkcję.

Lokalnie

Dla nas w homify Berlin jest nie tylko domem, ale także miejscem, gdzie nasza kreatywność znajduje swoje ujście. Silnie identyfikujemy się z tym wyjątkowym miastem i chcemy sobie ciągle przypominać o naszych korzeniach. Lokalny patriotyzm, w domu czy biurze, to zawsze świetna inspiracja na dekoracje! Jesteśmy pewnie, że skądkolwiek pochodzicie, możecie znaleźć podobną naklejkę na ścianę, z nazwą swojego miasta!

Inne modne pomysły na dekoracje znajdziecie w Katalogach Inspiracji:

Dekoracje do domu dla kreatywnych

Kreatywne pomysły na aranżację wnętrz

Czy Wy też używacie napisów do dekoracji mieszkania? Jakie królują na Waszych ścianach?
Whitton Drive GK Architects Ltd Dom szeregowy

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu