Ta para zbudowała 50-metrowy dom- z dużą dozą miłości i niskim budżetem

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Ta para zbudowała 50-metrowy dom- z dużą dozą miłości i niskim budżetem

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesny salon od OBBA Nowoczesny
Loading admin actions …

Wiele młodych par marzy o własnym domu. Niestety, znaczna część z nich napotyka na biurokratyczne trudności, które niekiedy niweczą to marzenie. Ale jeżeli sytuacja finansowa na to pozwala, zatrudnienie utalentowanego architekta może rozwiązać problem.

Przykład młodej pary z Korei Południowej pokazuje, że odpowiednio zainwestowane pieniądze, dobrze dobrany zespół architektów, spora doza kreatywności i uporu mogą doprowadzić do świetnych rezultatów.

Obejrzyjcie 50-metrowy dom, pomysłowo zaprojektowany na wymagającej działce!

Spełnienie marzeń

Nowoczesne domy od OBBA Nowoczesny

Przeniesiony ze szkiców architektonicznych do rzeczywistości- dom ten prezentuje się niezwykle przyjaźnie i uroczo. Wzniesiony na spadzistym terenie, na działce wąskiej i niezwykle trudnej, wykorzystuje te pozornie negatywne czynniki i przekształca je w swoje największe zalety. Widoczne fundamenty z cementu nadają mu industrialny charakter, a bryła, której kształt wymuszony został wąską działką, zachwyca smukłością.

Idealny dla pary

od OBBA Nowoczesny

Dwukondygnacyjny dom idealnie nadaje się dla młodej pary. Gwarantuje wygodną przestrzeń mieszkaniową, w której każda z osób znaleźć może dla siebie miejsce. Design domu bazuje na prostocie i komforcie, nawiązując do modnego azjatyckiego minimalizmu.

Doskonale zaplanowane wnętrza

Nowoczesny salon od OBBA Nowoczesny

Prostota, którą cechuje się bryła domu i jego zewnętrzna fasada, przeniesiona została także do aranżacji wnętrz. Urządzono je pomysłowo i funkcjonalnie, do maksimum wykorzystując dostępną przestrzeń. Gwiazdą tego projektu jest strefa dzienna z wygodną kuchnią i zlokalizowanym nad nią, na antresoli, salonem. Biel i drewno przeważają we wnętrzach, nadając im nowoczesny, ale i elegancki charakter.

Schody

Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody od OBBA Nowoczesny

Ciekawym pomysłem aranżacyjnym są schody. Wąskie i zawijające się, płynie łączą ze sobą poszczególne poziomy domu, zajmując jak najmniej przestrzeni. Minimalistyczne detale, takie jak prosta balustrada, dodają im szyku.

Przechowywanie

Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody od OBBA Nowoczesny

We wnętrzach tego domu wykorzystano każdą, nawet najwęższą wnękę, tworząc w niej praktyczne miejsce na przechowywanie. Sosnowy regał świetnie wpisuje się w minimalistyczną stylistykę tego domu, gwarantując nie tylko wygodny schowek, ale i ciekawą dekorację, przełamującą monotonię białych ścian.

Naturalne światło

Nowoczesny salon od OBBA Nowoczesny

Zwłaszcza w małych domach swobodnie wpadające do wnętrz naturalne światło to konieczność. Duże przeszklenia nie tylko obramowują rozciągający się za nimi widok, ale także ułatwiają światłu dostęp do środka. Dzięki temu salon prezentuje się przestronnie i zdaje się być większy, niż jest w rzeczywistości. Zaoszczędzono nawet miejsce na telewizor, decydując się na rzutnik i odtwarzanie filmów na wysokiej ścianie.

Moglibyście mieszkać w takim domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu