Niedrogi i niezwykle przyjemny 67-metrowy domek w rustykalnym stylu | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Niedrogi i niezwykle przyjemny 67-metrowy domek w rustykalnym stylu

Alicja Olko Alicja Olko
Rustykalne domy od MODULAR HOME Rustykalny
Loading admin actions …

W tym Katalogu Inspiracji zaprezentujemy Wam niewielki, niedrogi, ale uroczy dom prefabrykowany o powierzchni 67 metrów kwadratowych. Zaprojektowano go w rustykalnym stylu, polegając na naturalnym kamieniu i drewnie jako głównych materiałach budowlanych. Modularna konstrukcja domu pozwala modyfikować jego bryłę zgodnie z życzeniem klientów. Obejrzyjcie z nami ten podstawowy model.

Prostota

Proste rozwiązania aranżacyjne, naturalne materiały wykończeniowe oraz jasna kolorystyka sprawiają, że ten 67-metrowy domek jawi się jak prawdziwa oaza spokoju. Całość odznacza się spójnością i harmonią, a niewielki metraż zdaje się nie stanowić problemu.  Liczne zalety tego modelu- kompaktowy rozmiar, szybka budowa, niski koszt- czynią go z pewnością wartym rozważenia.

Inne propozycje domów gotowych znajdziecie w artykule Dom prefabrykowany na każdą kieszeń

Wykończenie wnętrz

W niewielkich wnętrzach preferowane są naturalne materiały o jasnych kolorach. Dlatego też pomieszczenia w tym domu wykończono naturalnym drewnem o jasnym, kremowym odcieniu. Dodaje to wnętrzom dodatkowej głębi i wizualnie je powiększa. Sufit z drewnianych belek o ciemnym kolorze stanowi wyrazisty kontrast do ścian i wprowadza w środku rustykalny klimat.

Weranda

Strefa wejścia łączy się z klasyczną werandą, której konstrukcja opiera się na naturalnym drewnie. Ten element domu czyni go jeszcze bardziej przytulnym i zachęcającym. Naturalny kamień wspaniale łączy się z czekoladowym odcieniem drewna. Do ogólnego charakteru domu dopasowano nawet zewnętrzne rolety, które świetnie pasują pod względem kolorystycznym.

Konstrukcja

Ten dom modułowy opiera się na drewnianej konstrukcji i kamiennych ścianach. Zewnętrzna powłoka pozwala na osiągnięcie pożądanego rustykalnego efektu. Naturalne materiały tworzą przyjemny, zdrowy dla człowieka klimat we wnętrzach domu.

Tradycyjna bryła

Dom odznacza się nie tylko tradycyjną bryłą, ale i użyciem tradycyjnych materiałów budowlanych. Fasada z naturalnego kamienia, ramy drzwi i okien z drewna, klasyczna dachówka- całość prezentuje się swojsko i czarująco.

Co myślicie o tym projekcie?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu