Jak tanio wyremontować łazienkę | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Jak tanio wyremontować łazienkę

Luiza Sadowska Luiza Sadowska
Nowoczesna łazienka od Paula Herrero | Arquitectura Nowoczesny
Loading admin actions …

Od wizyty w łazience zaczynamy każdy kolejny dzień i też tam go kończymy– poranny prysznic powinien nas orzeźwić, szybko czeszemy włosy, myjemy zęby, ubieramy się i już jesteśmy gotowi stawić czoła kolejnym wyzwaniom. Zaś wieczorem możemy powoli i spokojnie oddać się chwilom relaksu w kąpieli. Duże znaczenie na to, jak będziemy się czuć w łazience, ma jej aranżacja. Niektóre łazienki są przestronne i możemy sobie pozwolić na wannę i prysznic, a w niektórych musimy dokonać wyboru. Od metrażu i dostępu do światła naturalnego zależy również dominująca kolorystyka w łazience. Jednak, jak widać na poniższych przykładach, każdą łazienkę można urządzić w fenomenalnym stylu. Jak odmienić naszą łazienkę niskim kosztem? Oto kilka trików!

Wyrzuć starą umywalkę

Aby ożywić i zmienić nieco we wnętrzu łazienki postarajmy się znaleźć ciekawe rozwiązania. Pozbycie się starej umywalki i zastąpienie jej nową, w nowoczesnej formie, to pierwszy krok do zmian!

Wymień okno

Industrialna łazienka od Pop Arq Industrialny

Nudne okno? Może czas na witraż?

Więcej ciekawych aranżacji znajdziecie tutaj: 8 efektownych pomysłów na małą łazienkę.

Cement zamiast płytek

Chociaż płytki są jednym z popularniejszych rozwiązań, to w porównaniu z industrialną aranżacją w której beton gra główną rolę – wypadają drogo i staroświecko.

Dodaj drewno

Wygląda szlachetnie, estetycznie i stylowo. Jednak problemem w miejscu o tak dużej wilgoci powietrza jest odpowiednia odpowiednia impregnacja. Przez zmieniającą się temperaturę, unoszącą się parę wodną, zachlapania, różnego rodzaju kosmetyki i detergenty, drewno może stracić swój blask. Chyba nikt nie odważyłby się na pokrycie całej łazienki drewnem, ale połączenie z płytkami ceramicznymi jest świetnym rozwiązaniem. Płytki są trwałe, ale niestety wyglądają surowo – dodając do tego drewno ocieplimy całe wnętrze, które nabierze elegancji. Musimy zdecydować się na konkretny gatunek drewna i zanim to zrobimy powinniśmy wiedzieć, jakie gatunki w jakim stopniu są odporne na duże różnice temperatur i wilgoć.

Ściana DIY

Nie możecie się zdecydować na wzór na ścianach? Wystarczy pokryć ją farbą tablicową, aby mogła zmieniać swoje oblicze w zależności od upodobań!

Meble z recyklingu

Klasyczna łazienka od homify Klasyczny

Jeśli Wasze stare meble łazienkowe się Wam znudziły, to może czas zajrzeć na strych i sprawdzić, co się tam kryje – antyczny stolik, szafki po dziadkach, a może taki jak na zdjęciu stół pod maszynę do szycia? Będzie się elegancko prezentować w naszej łazience i z pewnością nada jej niepowtarzalnego wyrazu.

Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu