Top 5 minionego tygodnia- porady od homify!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 minionego tygodnia- porady od homify!

Alicja Olko Alicja Olko
Industrialny korytarz, przedpokój i schody od Kristina Steinmetz Design Industrialny
Loading admin actions …

Miniony tydzień upłynął nam pod znakiem aranżacyjnych porad i wskazówek, poczynając od tego, jak wybrać blat kuchenny, a kończąc na trendach, które będą modne w 2015 roku. Na homify możecie mieć pewność, że zawsze znajdziecie najlepsze pomysły na aranżację i wystój wnętrz! Staraliśmy się zainspirować Was także do renowacji i remontów, prezentując kilka bardzo efektownych projektów przed i po.

Obejrzyjcie, które artykuły były w mijającym tygodniu najpopularniejsze na homify!

5. Trendy 2015: aranżacja i wystrój salonu

Każdy z nas pragnie, aby jego wnętrze było modne, stylowe i na czasie. Śledząc homify, możecie mieć pewność, że zawsze będziecie na bieżąco z najnowszymi trendami w architekturze, aranżacji wnętrz i dekorowaniu. Jeżeli planujecie w tym roku renowację salonu, koniecznie zapoznajcie się, co będzie w tym roku modne. Przeczytajcie o sześciu trendach w Katalogu Inspiracji Trendy 2015: aranżacja i wystrój salonu.

4. Przed i po: kompleta renowacja domu na plaży

Zdjęcia przed remontem są wyjątkowo ponure i odstraszające. Ukazują wnętrze, które wygląda, jakby właśnie przetrwało trzęsienie ziemi! Właśnie z tego powodu transformacja tej przestrzeni jest absolutnie niesamowita. Koniecznie jeszcze raz obejrzyjcie zdjęcia po renowacji w Katalogu Inspiracji Przed i po: kompleta renowacja domu na plaży.

3. Jak dobierać meble do przedpokoju i korytarza?

Korytarz i przedpokój to często pomieszczenia, do których nie przykłada się wagi, jeżeli chodzi o ich urządzanie i dekorowanie. A nie powinno tak być! W Katalogu Inspiracji Jak dobierać meble do przedpokoju i korytarza? znajdziecie najlepsze pomysły na to, jak sprawić, że przedpokój i korytarz staną się tak piękne i stylowe, jak pozostałe miejsca w Twoim domu.

2. Przed i po: drewniany dom w Niemczech

Ten dom w Niemczech także przeszedł gruntowny remont, stając się lokum dla trzech szczęśliwych rodzin. Projekt ten udowadnia, że z pomocą odpowiedniego eksperta, jak i z odrobiną pozytywnego nastawienia, wszystkie domy, nawet te najbardziej zaniedbane, można przeistoczyć w prawdziwe wille! Obejrzyjcie, o czym mowa w Katalogu Inspiracji Przed i po: drewniany dom w Niemczech.

1. Blaty kuchenne- jak wybrać ten odpowiedni?

Projektowanie i urządzanie kuchni to nie bułka z masłem! Jest bardzo wiele elementów, które trzeba wziąć pod uwagę, a jednym z najważniejszych są blaty kuchenne. W naszym kompletnym poradniku znajdziecie najbardziej istotne informacje dotyczące wyboru blatu kuchennego, różnych rodzajów i modeli. Jeżeli chcecie dowiedzieć się, jak wybrać idealny blat kuchenny skorzystajcie z naszych wskazówek zawartych w artykule Blaty kuchenne- jak wybrać ten odpowiedni?

Który artykuł podobał się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu