Czarny dom na polskiej wsi! | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Czarny dom na polskiej wsi!

Aśka Warchał Aśka Warchał
Nowoczesne domy od homify Nowoczesny
Loading admin actions …

Rynek projektów domów rozwija się niesamowicie szybko, coraz więcej osób, także w Polsce, decyduje się na realizację gotowego pomysłu z katalogu. Studia architektury oferują niesamowitą różnorodność, tak w ilości proponowanych planów, jak i w możliwościach ich indywidualnych adaptacji. Jedną z głównych obaw potencjalnych klientów jest to, że zakupią masowy projekt, że zainwestują oszczędności w coś mało oryginalnego w ostatecznym rozrachunku. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości Majchrzak Pracownia Projektowa informuje otwarcie, że sprzedaje każdą ze swoich kreacji do jedynie 28 realizacji. Jedną z nich mamy przyjemność zaprezentować Wam dzisiaj. 

Czy House 27.1 przekona Was do rozważenia zakupu gotowego projektu domu? Przekonajmy się…

Czerń i drewno

Projekty domów - House 27.1 - realizacja Nowoczesne domy od homify Nowoczesny
homify

Projekty domów – House 27.1 – realizacja

homify

Bryła budynku przypomina nam architekturę w stylu nowoczesnych stodół o dachu dwuspadowym, została ona jednak urozmaicona wychodzącymi z niej symetrycznymi lukarniami o płaskich dachach. Ściany budynku wykonano z bloczku gazobetonowego oraz izolacji termicznej. Oprócz pasów lukarni zarówno dach jak i elewację pokryto czarną płytką włóknocementową. Ramy niektórych okien oraz przeszklenia parteru wykonano z jasnego drewna, które pełni funkcję dekoracyjną, kontrastując z ciemną fasadą.

Czerń i stal

Projekty domów - House 27.1 - realizacja Nowoczesne domy od homify Nowoczesny
homify

Projekty domów – House 27.1 – realizacja

homify

Fasada od ulicy zapewnia prywatność mieszkańcom, przerywają ją jedynie wąskie pionowe okna. Nasz wzrok przyciąga jednak fasada boczna, gdzie metal komina nadaje budynkowi nowoczesnego szyku. Jeśli chodzi o rozmieszczenie pomieszczeń, to na parterze znajdziemy przedpokój, otwartą przestrzeń z jadalnią, kuchnią oraz salonem, łazienkę, pralnię, kotłownię i pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze z kolei czekają na nas trzy sypialnie, łazienka, garderoba i korytarz. W podmiejskim domku oczywiście nie mogło zabraknąć poddasza!

Przestronny pokój dzienny

Projekty domów - House 27.1 - realizacja Nowoczesny salon od homify Nowoczesny
homify

Projekty domów – House 27.1 – realizacja

homify

Wchodzimy do środka, gdzie czeka na nas wnętrze opływające drewnem. Teraz możemy napawać się widokiem, które zapewnia znane już nam ogromne przeszklenie. Jak już wspominaliśmy, otwarta przestrzeń parteru zawiera w sobie kuchnię, salon i jadalnię. Patrzymy teraz na tę ostatnią. Wygodne białe i czarne krzesła wprowadzają do wnętrza nowoczesny design. Lampy z papierowymi abażurami to z kolei lekkość oraz przytulność!

Śnieżnobiała kuchnia

Projekty domów - House 27.1 - realizacja Minimalistyczna kuchnia od homify Minimalistyczny
homify

Projekty domów – House 27.1 – realizacja

homify

Podchodzimy o kilka kroków do przodu i odwracamy się w lewo o 90°. Naszym oczom ukazuje się kuchnia cała w bieli. Zajmuje ona przestrzeń jednej ze ścian. Biały jest tutaj nawet okap i bateria zlewu! Uwielbiamy takie jasne kuchnie, gdzie panuje atmosfera świeżości. Rura okapu oraz mocowania lamp wprowadzają akcent industrialny.

Efemeryczne przestrzenie

Projekty domów - House 27.1 - realizacja Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody od homify Nowoczesny
homify

Projekty domów – House 27.1 – realizacja

homify

Za ścianą kuchni schowane są drewniane schody na piętro. Są one ażurowe, dzięki czemu światło może swobodnie podróżować między poziomami. Gdybyśmy dostali zaproszenie do strefy prywatnej, dotarlibyśmy na korytarz, oddzielający część rodziców od części zajmowanej przez dzieci. Dzieciom, którym chyba spodobało się nowe lokum, skoro przyozdobiły je uroczym rysunkiem serca…

Jeśli i Wam przypadł do gustu ten dom, ponieważ uwielbiacie czarne fasady, to ciekawe, co powiecie na Czarną owcę na osiedlu!

Chcielibyście zamieszkać w takim domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu