homify 360°: ekskluzywny dom wielorodzinny | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

homify 360°: ekskluzywny dom wielorodzinny

martt.st martt.st
od Fachwerk4 | Architekten BDA Nowoczesny
Loading admin actions …

Kiedy myślimy o domu wielorodzinnym pierwsze skojarzenie, które przychodzi nam do głowy to proste, kwadratowe projekty, nudne fasady i praktyczne materiały. Rzadko kiedy myślimy w tym przypadku o luksusie, stylu czy ciekawym designie. Jednakże dziś nasi eksperci dowiodą, iż można stworzyć ekskluzywny, przepiękny dom wielorodzinny. Zapraszamy zatem do zapoznania się z niesamowitym projektem domu rozciągającym się na 450 metrach kwadratowych i składającym się z trzech osobnych, luksusowych apartamentów.

Widok z ulicy

Na pierwszy rzut oka ten modernistyczny budynek wcale nie wygląda na dom wielorodzinny. Zamiast tego, może przywodzić na myśl nowoczesną willę. Struktura budynku zachwyca swoim minimalizmem, z prostymi liniami, zredukowanym wejściem i wysokiej klasy materiałami. 

Widok z ogrodu

A tak wygląda dom z perspektywy ogrodu. Pomimo swojego minimalistycznego wyglądu dom jest dostosowany do różnych potrzeb swoich mieszkańców, dostarczając im prywatność w swojej zewnętrznej części poprzez podział na różne strefy. Budynek ma trzy piętra posiadające różne wysokości oraz różnej wielkości okna.

Domy rodzinne zajmują dwa piętra z przestronnym tarasem i bezpośrednim dostępem do ogrodu. Na trzecim piętrze znajduje się pojedynczy apartament z ogromnym balkonem i tarasem na dachu- idealny dla pary. 

Wejście

Trzy oddzielne wejścia prowadzące do budynku gwarantują jego mieszkańcom prywatność i uczucie mieszkania w klasycznym bloku z klatką schodową. Wejście, tak jak reszta domu, jest utrzymane w minimalistycznym stylu, któremu ciepła dodaje ściana wyłożona czerwono-brązowymi drewnianymi panelami. 

Zredukowana elegancja

Tutaj widzimy wnętrze tego dwurodzinnego domu. Także w pomieszczeniach panuje modernistyczny puryzm. Dostrzeżemy tu dużo bieli, jasne drewniane podłogi i otwarte przestrzenie, które tworzą relaksującą, elegancką atmosferę . Równe listwy podłogowe, drzwi rozciągające się od podłogi aż po sufit i zrobione na zamówienie instalacje świadczą o wysokiej jakości całego budynku.

Nowoczesna kuchnia

To zdjęcie pokazuje jedną z trzech nowoczesnych kuchni, które w pełni odzwierciedlają minimalistyczny wystrój reszty domu i są niezwykle funkcjonalne. W pomieszczeniu dominuje biały kolor podkreślający jasność pokoju. Całość wygląda prosto i niemalże sterylnie. 

Łazienka

Tutaj widzimy jedną z łazienek, której design nie odbiega od wystroju reszty pomieszczeń. Wysokiej jakości materiały, proste kształty i linie oraz ogrom bieli zostały połączone z ciemnym drewnem i szarymi kafelkami podłogowymi. 

Taras na dachu

Na koniec naszej wycieczki chcielibyśmy Wam zaprezentować ten niesamowity taras na dachu budynku, z którego można zobaczy zapierającą dech w piersiach panoramę okolicy. Do budowy tarasu użyto tych samych materiałów co wewnątrz domu. Białe, gipsowe ściany zestawione są z betonem i ciepłym drewnem a basen i oryginalny kształt ścian dodaje luksusu i unikalności całej budowli.

Więcej projektów wyjątkowych domów znajdziecie w naszym magazynie!

Chcielibyście mieszkać w tym ekskluzywnym domu wielorodzinnym? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu