Garaże nie z tej ziemi | homify

Garaże nie z tej ziemi

martt.st martt.st
tritschler glasundform Nowoczesny garaż
Loading admin actions …

Garaż jest pomieszczeniem, które nie powinno zostać przeoczone. Dostarcza on wielu możliwości, wystarczy jedynie pobudzić trochę  naszą wyobraźnię. Dziś w homify wybraliśmy dla Was kilka przykładów garaży o bardzo nowoczesnym designie. 

Z pewnością dostrzeżecie, że niektóre z tych propozycji nie są dostępne na każdą kieszeń, ale dlaczego by nie pomarzyć i się zainspirować… A więc odprężcie się w swoich fotelach i rzućcie okiem na nasze zestawienie fantastycznych, designerskich garaży!

Czas na show

Private Garage and party room Tobias Link Lichtplanung Nowoczesny garaż
Tobias Link Lichtplanung

Private Garage and party room

Tobias Link Lichtplanung

Design tego garażu skupia się na świetle i kolorze. Zaniżone sufity wpasowują się w tematykę szybkości a całość emanuje klasą. Kolekcja samochodów natomiast pozwoli Ci się poczuć jak w filmie!

Zobaczcie także inny pomysł na aranżację garażu: tutaj

Parkowanie z widokiem na słońce

To ogromne pomieszczenie z niesamowitym dachem zachwyci wszystkich miłośników prędkości i pięknych samochodów. Ulokowane w piwnicy auta mogą cieszyć się naturalnym światłem wpadającym przez otwór w dachu. To świetne miejsce dla wszystkich kolekcjonerów drogich pojazdów, pragnących zaprezentować swoje cuda!

Technikolorowa multi opowieść

Chyba nikt nie byłby w stanie przejść obok tego garażu obojętnie. Jego design jest niesamowity! Parkingi w centrach handlowych nie muszą być nudne i monotonne. Ta instalacja dodaje nutki zabawy i koloru do całego otoczenia. Mieniące się, jaskrawe barwy na tej ścianie będą z pewnością niezapomnianym elementem zwykłego dnia!

Minimalistycznie

Ten  otwarty , połączony z resztą budynku garaż został zaprojektowany w prostszym, ale równie eleganckim stylu. Jego prostota i modernistyczny styl z pewnością przypadnie do gustu wszystkim minimalistom i miłośnikom funkcjonalnego designu.

Garażowa galeria

A no koniec prezentujemy ten niesamowity wjazd do garażu. Elegancki, wyrafinowany i pełen charyzmy! Prawdziwe cacko!

Zobacz, gdzie mieszkańcy tego domu parkują swój samochód. Zajrzyj do Katalogu Inspiracji homify 360°: Ekskluzywna willa z Ferrari w salonie.

Jak się Wam podobało nasze zestawienie nowoczesnych garaży? Który design przypadł Wam szczególnie do gustu?
Whitton Drive GK Architects Ltd Dom szeregowy

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu