Garaże nie z tej ziemi

martt.st martt.st
Loading admin actions …

Garaż jest pomieszczeniem, które nie powinno zostać przeoczone. Dostarcza on wielu możliwości, wystarczy jedynie pobudzić trochę  naszą wyobraźnię. Dziś w homify wybraliśmy dla Was kilka przykładów garaży o bardzo nowoczesnym designie. 

Z pewnością dostrzeżecie, że niektóre z tych propozycji nie są dostępne na każdą kieszeń, ale dlaczego by nie pomarzyć i się zainspirować… A więc odprężcie się w swoich fotelach i rzućcie okiem na nasze zestawienie fantastycznych, designerskich garaży!

Czas na show

Design tego garażu skupia się na świetle i kolorze. Zaniżone sufity wpasowują się w tematykę szybkości a całość emanuje klasą. Kolekcja samochodów natomiast pozwoli Ci się poczuć jak w filmie!

Zobaczcie także inny pomysł na aranżację garażu: tutaj

Parkowanie z widokiem na słońce

To ogromne pomieszczenie z niesamowitym dachem zachwyci wszystkich miłośników prędkości i pięknych samochodów. Ulokowane w piwnicy auta mogą cieszyć się naturalnym światłem wpadającym przez otwór w dachu. To świetne miejsce dla wszystkich kolekcjonerów drogich pojazdów, pragnących zaprezentować swoje cuda!

Technikolorowa multi opowieść

Chyba nikt nie byłby w stanie przejść obok tego garażu obojętnie. Jego design jest niesamowity! Parkingi w centrach handlowych nie muszą być nudne i monotonne. Ta instalacja dodaje nutki zabawy i koloru do całego otoczenia. Mieniące się, jaskrawe barwy na tej ścianie będą z pewnością niezapomnianym elementem zwykłego dnia!

Minimalistycznie

Ten  otwarty , połączony z resztą budynku garaż został zaprojektowany w prostszym, ale równie eleganckim stylu. Jego prostota i modernistyczny styl z pewnością przypadnie do gustu wszystkim minimalistom i miłośnikom funkcjonalnego designu.

Garażowa galeria

A no koniec prezentujemy ten niesamowity wjazd do garażu. Elegancki, wyrafinowany i pełen charyzmy! Prawdziwe cacko!

Zobacz, gdzie mieszkańcy tego domu parkują swój samochód. Zajrzyj do Katalogu Inspiracji homify 360°: Ekskluzywna willa z Ferrari w salonie.

Jak się Wam podobało nasze zestawienie nowoczesnych garaży? Który design przypadł Wam szczególnie do gustu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu