Polski projekt nowoczesnego domu

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Polski projekt nowoczesnego domu

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty domów - House 27: styl , w kategorii Domy zaprojektowany przez Majchrzak Pracownia Projektowa,
Loading admin actions …

Dziś zaprezentujemy Wam kolejny przykład domu, który udowadnia, że polska architektura znajduje się na najwyższym światowym poziomie. Jest to dom o powierzchni 209 metrów kwadratowych, dwukondygnacyjny, o spadzistym dachu. Nowoczesna bryła, ciekawa kombinacja materiałów wykończeniowych, jak i bajeczna lokalizacja czynią go wartym obejrzenia!

Bryła

Ten dwupiętrowy dom przypominałby stodołę, gdyby nie liczne modyfikacje w jego bryle. To właśnie one nadają mu nowoczesnego charakteru. Warta uwagi jest także kombinacja materiałów elewacyjnych- cegły klinkierowej, gładkiego tynku, szkła oraz płyt żelbetonowych na dwuspadowym dachu.

Lokalizacja

Malownicza okolica w dużym stopniu wpłynęła na końcowy projekt tego domu. Aby w pełni korzystać z otaczającego go terenu, zdecydowano się na liczne, wielkopowierzchniowe przeszklenia. Ze środka rozciąga się z przez nie wspaniały widok na okolicę, a do tego odpowiadają one za napływ naturalnego światła do wnętrz. Przy stawku stworzono drewniany taras i wyposażono go w wygodne, białe meble do siedzenia, tworząc tam urocze miejsce na relaks.

Zagospodarowanie działki

Oto plan zagospodarowania działki. Aby taki projekt domu zrealizować, parcela musi mieć minimalne wymiary 25,65 na 18,50. Pozwala ona na budowę wygodne, przestronnego domu, ale i na zaprojektowanie ogrodu oraz zewnętrznego tarasu.

Rzut parteru

Na parterze domu zlokalizowano pomieszczenia gospodarcze oraz strefę dzienną. Patrząc na rzut od lewej strony widzimy dwustanowiskowy garaż, następnie od góry pralnię, toaletę oraz przedsionek. Na prawo od nich znajduje się otwarta strefa dzienna z kuchnią, salonem i jadalnią.

Rzut poddasza

Na piętrze znajdują się trzy sypialnie- ta główna, z przylegającą do niej garderobą- oraz dwie mniejsze.  Znalazło się tu także miejsce na łazienkę, pomieszczenie gospodarcze oraz domowy gabinet.

Projekt ten ma wszystko, czego pragnąć może typowa polska rodzina- łączy w sobie nowoczesny, elegancki design z funkcjonalnością i wygodą we wnętrzach.

Obejrzyjcie także Jak wygląda nowoczesny, polski dom jednorodzinny?

Jak Wam się podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd,

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu