Super 7 domów z drewna

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Super 7 domów z drewna

mszpakowska mszpakowska
Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify, Nowoczesny
Loading admin actions …

Piękno domu w dużej mierze zależy od użytych materiałów. Pełna harmonia pochodzi również z osobliwego charakteru. Jeśli nie jesteś w stanie sam stworzyć wyśnionego domu, koniecznie skorzystaj z pomocy ekspertów, którzy zrobią wszystko co w ich mocy, aby spełnić Twoje marzenia. W dzisiejszym katalogu pomożemy Ci znaleźć idealny dom. Drewniane konstrukcje są piękne oraz wypełnione przyjemnym ciepłem. Aby się o tym przekonać, należy to zobaczyć. Wybierz się z nami w tourne po siedmiu wspaniałych domach!

1. W rustykalnym stylu

Projekty, {:asian=>"azjatyckie", :classic=>"klasyczny", :colonial=>"kolonialny", :country=>"wiejskie", :eclectic=>"eklektyczny", :industrial=>"przemysłowy", :mediterranean=>"śródziemnomorski", :minimalist=>"minimalistyczny", :modern=>"nowoczesny", :rustic=>"rustykalny", :scandinavian=>"skandynawski", :tropical=>"tropikalny"}  zaprojektowane przez homify,

To miejsce, to kompaktowy dom dla całej rodziny. Całość idealnie komponuje się z zamierzoną koncepcją i tworzy wspaniały klimat. Wszechobecne drewno sprawia, że dom ma swoją niepodrabialną głębię. Różne odcienie naturalnego drewna sprawiają, że wygląd domu nie jest nudny i jednostajny.

2. Nowoczesny styl

Dom otoczony jest zielonymi wzgórzami, a gęste drzewa wprowadzają sielankowy nastrój. Architekci wspaniale połączyli dom z otaczającą go przyrodą. Dom dysponuje wspaniałym wyglądem, podkreślonym zielonym ogrodem

Cała kompozycja domu wygląda nieziemsko i sprawia, że chcemy tu spędzić całe życie.

3. Drewniana konstrukcja

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify, Nowoczesny
homify

Sam's Creek

homify

Często możemy spotkać domy z płaskim dachem, jednak ta konstrukcja ma w sobie coś niezwykłego. Zaprojektowany przez architekta dom ma rozkład w kształcie litery „U” i tworzy prawdziwą, nowoczesną twierdzę. Dwie części połączone są wspaniałym, oszklonym korytarzem. Drewno i szkło o fantastyczne, ponadczasowe połączenie.

4. W minimalistycznym stylu

Domek na drzewie do marzenie z dzieciństwa. Tutaj projekt ten został udoskonalony i mamy do czynienia z całym kompleksem otoczonym lasem. Drzewa wykorzystywane są tutaj jako filary. Jest to idealne miejsce do relaksu i pełnego komfortu.

Atmosfera wewnątrz

Wnętrze prezentuje się niesamowicie. Białe wnętrze i podwyższone łóżko sprawiają, że chce się tutaj zamieszkać na całe życie.

5. Czarujący styl

Dwupiętrowy dom o czerwonej elewacji i niepowtarzalnym stylu, wyróżnia się wśród domów w okolicy. Nowoczesne okna i oszklone drzwi sprawiają, że dom staje się otwarty i przyjazny. Jest to idealny dom dla osób, które kochają niepodrabialny styl i ekstrawagancję.

6. Drewniana klasyka

Zajrzyjmy do wnętrza tego wspaniałego domu. Skromnie urządzony nie jest jednak pozbawiony własnego stylu,  jasne kolory sprawiają, że jest niezwykle ciepły i przytulny.

7. Stylowa nowoczesność

Projekty,  Domy zaprojektowane przez NOEM, Nowoczesny

Prostokąt o zaokrąglonych krawędziach to kwintesencja tego wyjątkowego domu. Połączenie drewna i bieli sprawia, że dom prezentuje się wyjątkowo. Żaluzje zewnętrzne sprawią, że mieszkańcy mogą poczuć się w pełni intymnie. Doskonałym dopełnieniem projektu jest basen, który wspaniale komponuje się z nowoczesnym domem.

Odwiedź również: Wybierz dom, idealny dla siebie – najbardziej popularne style domów. 

Który z domów spodobał Ci się najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu