5 małych, ale charakterystycznych łazienek | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

5 małych, ale charakterystycznych łazienek

mszpakowska mszpakowska
Nowoczesna łazienka od homify Nowoczesny
Loading admin actions …

Kreatywność jest bardzo ważnym elementem podczas aranżacji niewielkiej przestrzeni. Czasem możemy być bezradni w obliczu ciasnego pomieszczenia. Jednak odpowiednie podejście do tematu może zdziałać cuda. Odwiedź z nami pięć mini łazienek i znajdź miejsce dla siebie!

1. Kolorowe ściany

Nowoczesna łazienka od homify Nowoczesny

Projektanci użyli w tej łazience sprytnych sztuczek, używając tutaj wielu kolorów na ścianach, które przykuwają uwagę i ożywiają przestrzeń. Kreatywność pozwoliła na ożywienie małego, ciasnego wnętrza.

Znajdź więcej inspiracji i odwiedź : 15 małych łazienek, które musicie zobaczyć, zanim odnowicie swoje!

2. Elegancki wygląd, wąski obszar

Minimalistyczna łazienka od homify Minimalistyczny

Pomimo niewielkich rozmiarów łazienki, znajdziemy tutaj wszystko co potrzebne. Elegancji wygląd i wspaniały prysznic nadają pomieszczeniu charakteru. Wyrafinowany wygląd opiera się na połączeniu ciemnych, dostojnych kolorów.

3. Optymalne wykorzystanie przestrzeni

Ta niewielka łazienka pokazuje, jak wspaniale można wykorzystać każdy centymetr niewielkiej przestrzeni. Możemy zauważyć, jak ściana prysznicowa może służyć również jako półka, dzięki czemu niezbędne rzeczy zawsze są pod ręką.

4. Świetlany sufit

Kwadratowa, ciasna łazienka, która sprawia, że może zrobić się duszno. Projektanci stworzyli otwarty sufit, dzięki czemu możemy poczuć się jak na wakacjach, wciąż jednak pozostając we własnych czterech ścianach.

5. Nuta przyrody

Istnieje kilka elementów składających się na doskonale zaaranżowaną łazienkę. Na szczególną uwagę zasługuje oświetlenie, szczególnie to na półce, które przywołuje na myśl słońce. Zielone dywany wspaniale ożywiają łazienkę i sprawiają, że naprawdę możemy poczuć się jak na łonie natury.

Która łazienka podoba Ci się najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu