Świetna modernizacja domu mieszkalnego

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Świetna modernizacja domu mieszkalnego

mszpakowska mszpakowska
od agence d'architecture nadia poss
Loading admin actions …

Dziś zabieramy Was na wycieczkę do Szwajcarii, gdzie natknęliśmy się na wspaniały projekt architektów biura AGENCE D'ARCHITECTURE NADIA POSS. Dom sprzed kilku dziesięcioleci dostał drugą szansę i został zmodernizowany zgodnie z wymaganiami nowych mieszkańców. Marzyli oni o powiększeniu przestrzeni, dodaniu odrobiny światła oraz luksusowych wnętrzach, jednak bez porzucania uroku tradycyjnego uroku starego domu. Odwiedź z nami dom po zdumiewającej przemianie!

Boczne wejście

Z tej perspektywy mamy widok na klasyczny dom rodzinny składający się z dwóch pięter i dwuspadowego dachu. Niemniej jednak duże okna pokazują, że dom nabrał nowoczesnego charakteru. Niegdyś małe otwory zostały zaaranżowane przez architektów w tej sposób, aby dostarczyć mieszkańcom jak najwięcej światła.

Od strony ogrodu

Co za widok! Przebudowa składała się z wielu zmian. Podczas gdy ogród jest odzwierciedleniem czystej idylli z klasycznym trawnikiem, klombami, pięknymi krzewami, znajdziemy tutaj również nowoczesne elementy w postaci basenu i wspaniałego, słonecznego tarasu. Rozbudowany dom płynnie łączy się z otaczającą przyrodą. Co więcej, jest to dom zbudowany w zgodzie z naturom, dzięki wykorzystywaniu naturalnych źródeł energii.

Kuchnia

Wnętrze również mocno się zmieniło. Powiększona, otwarta kuchnia jest niezwykle nowoczesna. Proste formy, czyste fronty, urządzenia high-tech wykorzystane w tym wnętrzu nie tylko dostarczą wrażeń estetycznych, ale doskonale sprawdzą się w funkcjonalnym wnętrzu.

Łazienka

Łazienka to prawdziwa strefa wellness. Neutralne kolory, zredukowane formy, materiały wysokiej jakości, mnogość świateł, wszystko to sprawia, że mieszkańcy tego domu mogą liczyć na ziszczenie wszystkich marzeń.

Salon

Salon również został odnowiony, jednak projektanci postanowili pozostawić nawiązanie do rustykalnego stylu. Odkryte belki sprawiają, że pomieszczenie jest niezwykle przytulne, kameralne i posiada swój własny, niepowtarzalny charakter.

Jeśli podobają Ci się połączenia tradycji i nowoczesności, odwiedź również Malowniczy, czerwony dom na wsi.

Co myślisz o tej metamorfozie?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu