Drewniany dom z widokiem na rzekę | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Drewniany dom z widokiem na rzekę

mszpakowska mszpakowska
od 2424 ARQUITECTURA Nowoczesny
Loading admin actions …

Dzisiaj prezentujemy Wam piękny projekt argentyńskich architektów, który znajduje się na północ od Buenos Aires. Projektanci doskonale poradzili sobie z drewnianą konstrukcją wkomponowaną w bajeczny krajobraz. Choć dom został pokryty czarnym kolorem, nie możemy odmówić mu przytulności i rodzinnej atmosfery. Wewnątrz bowiem, znajdziemy kontrastującą biel. Najwspanialszą rzeczą w tym domu jest jednak sąsiedztwo rzeki, której uroki możemy podziwiać z wnętrza. Jesteś gotowy aby obejrzeć dzieło naszych ekspertów?

Dostojny i surowy na zewnątrz

Chociaż dom zbudowany jest z drewna, ściany zostały pokryte czarnym sidingiem, który pięknie prezentuje się na elewacji. Dzięki dużej odporności na promienie słoneczne i zmiany temperatury, jest to idealny materiał na pokrycie domu.

Czerń pięknie komponuje się z zielenią rozpościerającą się dookoła budynku.

Gotowy, aby zajrzeć do środka?

Wszystko na biało

Wnętrze, w odróżnieniu od elewacji, urządzone jest i pomalowane na biało. Kuchnia w kształci litery L jest otwarta, dzięki czemu idealnie łączy się z salon i jadalnią, skąd możemy podziwiać piękną rzekę. Wszystkie meble również pokryte są śnieżną bielą, dzięki czemu wnętrze jest niezwykle jasne i ciepłe.

Nieziemski widok

Nowoczesny regał pozwoli na pomieszczenie wszystkich drobiazgów. Białe sofy są obietnicą wygodnego, spokojnego odpoczynku, również za sprawą widoku, który oferują. Salon idealnie łączy się z kuchnią i jadalnią tworząc piękną, rodzinną całość.

Połączenie wnętrza i ogrodu

Fantastyczny widok, prawda? Znajdziemy tutaj połączenie dwóch żywiołów: ognia w kominku oraz  wody  w sąsiedniej rzece.  Taras jest zachowany w swym naturalnym kolorze, co idealnie oddaje połączenie z przyrodą. Przed słońcem ochroni nas duża pergola, która skutecznie obejmuje wszystkie meble.

Widok z zewnątrz

Wielką zaletą tego domu jest obecność licznych okien, które zapewnią odpowiednie światło oraz prawidłową wentylację. Choć nadal widzimy dominację czerni, obecność natury doskonale niweluje ciemną barwę.

Domek z własnym portem

Naszą wycieczkę kończymy nas brzegiem rzeki. Kto nie chciałby mieć własnego portu i dostępu do rzeki, gdzie możemy przycumować kajak, uprawiać sporty wodne oraz opalać się przy tafli wody? Jest to idealne miejsce dla rodziny, która ceni sobie wspólne spędzanie czasu.

Jeśli szukasz więcej pomysłów dla rodziny, odwiedź katalog: Nudny taras przemieniony w relaksującą przestrzeń.

Co myślisz o tym domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu