Tanie metamorfozy trzech małych kuchni

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Tanie metamorfozy trzech małych kuchni

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,   zaprojektowane przez les cuisines de claudine, Nowoczesny
Loading admin actions …

Kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. To nie tylko miejsce, w którym przygotowuje się potrawy, ale także  swoiste centrum każdego ogniska domowego, gdzie przecinają się ścieżki domowników. Dlatego też staramy się utrzymać kuchnię nowoczesną, funkcjonalną i wygodną w użytkowaniu. Staromodne pomieszczenia poddajemy gruntownym remontom- te jednak zazwyczaj wymagają dużych nakładów finansowych. Dla pocieszenia, w tym Katalogu Inspiracji zaprezentujemy Wam trzy kuchnie- małe i nieatrakcyjne- które przeszły wyjątkowe transformacje i teraz prezentują się wyśmienicie. I wcale nie kosztowały dużo!

1. Przed: znudzeni rustykalnym stylem?

Kuchnia w stylu rustykalnym jest niewątpliwie czarująca, ale nie każdemu odpowiada jej wiejski charakter. Meble są drewnienie i ciężkie, firanki koronkowe, a dekoracje sielskie- całość może prezentować się nieco staromodnie. Zobaczcie, jak odmieniono tę kuchnię.

Po: powiew świeżości

Pod względem układu mebli kuchennych niewiele się tu zmieniło. Jednak w procesie remontu udało się osiągnąć efekt nowoczesności i dobrego stylu. Fronty drewnianych szafek przemalowano na biało, co automatycznie nadało im lekkości. Wymieniono także blaty, a ściany pomalowano na wyraziście pomarańczowy kolor. Dopasowano do niego krzesła, a nowy stół do generalnego charakteru pomieszczenia.

2. Przed: zbyt dużo drewna

Kolejny przykład kuchni, której aranżacja nieco przesadnie zwróciła się w kierunku stylu rustykalnego. Masywne drewniane meble kuchenne- zarówno szafki, jak i stół i krzesła- przytłoczyły to pomieszczenie. Także i tu nadszedł czas na zmianę.

Po: w czerni i bieli

Po remoncie kuchnia emanuje klasyczną elegancją. Białe fronty szafek wspaniale komponują się z czarnymi blatami. Monotonię czerni i bieli przełamano zielonymi akcentami. Zachowano krzesła i stół, ale udekorowano go eleganckim obrusem.

3. Przed: kuchnia bez charakteru

Biele i beże to bezpieczny wybór do każdego pomieszczenia. jednak, gdy nie ożywi ich się odrobiną wyraźniejszego koloru, stają się nudne i monotonne. Ta kuchnia jest całkiem praktyczna, ale brakuje jej charakteru. Przekonajcie się, jak odmienili ją projektanci!

Po: kuchnia z osobowością

Wystarczył bardzo łatwy i szybki zabieg, jakim jest pomalowanie frontów szafek, aby kuchnia nabrała zupełnie innego charakteru. Fiolet ożywia to wnętrz, ładnie komponując się z bielą szafek i czernią blatu. Tak odnowione pomieszczenie zdecydowanie zyskuje na atrakcyjności.

Więcej o remoncie w kuchni dowiecie się z Katalogu Inspiracji Kuchenna metamorfoza- jak przeprowadzić idealny remont kuchni?

Który pomysł na odmianę kuchnia najbardziej przypadł Wam do gustu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu