Surowe mieszkanie zaaranżowane w wielkim stylu | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Surowe mieszkanie zaaranżowane w wielkim stylu

mszpakowska mszpakowska
Nowoczesny salon od Domenico Lupariello Architetto Nowoczesny
Loading admin actions …

Sposób, w jaki prezentowana rezydencja została zaaranżowana, jest wręcz niewiarygodny. Patrząc na stan przed rozpoczęciem prac, trudno było sobie wymarzyć tak piękne, wyrafinowane mieszkanie, jakie mamy przyjemność Wam zaprezentować. Projektanci wcielili w życie wszelkie  życzenia klienta. Wykorzystano najwyższej jakości materiały, powierzchnie, a dbanie o szczegóły pozwoliło na doskonałe wzbogacenie przestrzeni. Odwiedź razem z nami to cudo stworzone pod okiem architekta Domenico Lupariello.

Przed

Przed rozpoczęciem remontu mieszkanie świeciło pustkami, a niewykończone wnętrze było nieco odpychające. Nasi specjaliści znaleźli w tym miejscu jednak potencjał. Szerokie przestrzenie oraz wypełnione światłem pokoje, te aspekty natychmiast pozwoliły na stworzenie doskonałej koncepcji.

Jadalnia

Cechy, które są nieodłącznie związane z tym miejscem to niewątpliwie ciepło oraz poczucie swojskości, które jest widoczne na pierwszy rzut oka. Wszystkie barwy, które możemy tutaj spotkać, to zestawieni ciepłych kolorów, przełamanych intensywnymi elementami. Szlachetne materiały, takie jak drewno orzechowe tworzą niesamowity styl pomieszczenia. Pięknym akcentem salony jest stół, którego czterodzielna faktura nawiązuje do ziarna. Kolejnym wyróżniającym się elementem jest zdobniczy żyrandol. Zasłony w pastelowych kolorach pozwalają na wprowadzenie nuty intymności. jadalnia jest doskonale oddzielona od otwartej kuchni, dzięki nisko profilowemu blatowi.

Pokój dzienny

Salon przepełniony jest niezwykłą jasnością, co pięknie podkreślone jest dzięki białej kanapie, która wyróżnia się na tle pokoju. Świetlną całość podkreślają dobrze rozłożone reflektory. Część z nich umieszczona jest w suficie, a część w specjalnie zaaranżowanej szczelinie. Najpiękniejszym elementem tego salonu jest niewątpliwie wysoki kominek, otoczony naturalnym drewnem.

Kuchnia

Kuchnia jest bardzo jasnym pomieszczeniem domu, nawiązującym do salonu. Meble skomponowane są w podwójnej kolorystyce: górna szafki są śnieżnobiałe, zaś poniżej znajdziemy konstrukcje z drewna. Kontrast kolorystycznych linii doskonale prezentuje się w kuchennej przestrzeni. Równomierne rozmieszczenie reflektorów pozwala na doskonałe oświetlenie kuchni. Nie da się ukryć, że to pomieszczenie jest zaaranżowane w styl nowoczesnym.

Łazienka

Wystrój łazienki jest skromny, lecz nie jest przez to pozbawiony elegancji. Zrezygnowano tutaj ze zbędnych dodatków i postawiono na jasną  i czystą przestrzeń, której aranżacja broni się za sprawą doskonale dobranych kolorów. Wspaniałym elementem jest lustro w szarej ramie, które nadaje pomieszczeniu wyrafinowany wygląd.

Zobacz również przemianę: Od zera do bohatera!

Jak podoba Ci się taki wystrój?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu