Top 5 tygodnia- ciekawe alternatywy dla tradycyjnych domów | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3648:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Top 5 tygodnia- ciekawe alternatywy dla tradycyjnych domów

Alicja Olko Alicja Olko
Eklektyczne domy od royale projects : contemporary art Eklektyczny
Loading admin actions …

Często odnosimy wrażenie, że nasz polski krajobraz architektoniczny pełen jest domów, które są do siebie bardzo podobne i zbudowano je na jedną modłę. Jeżeli jesteście nieco znudzeni naszym rodzimym budownictwem, lub też poszukujecie innych intrygujących i wartych rozważenia projektów domów jednorodzinnych, dobrze trafiliście! Na homify codzienne dostarczamy Wam pokaźna dawkę najlepszej światowej architektury. U nas możecie oglądać nowoczesne, niekonwencjonalne, alternatywne domy jednorodzinne! Zobaczcie, które przyciągnęły Waszą uwagę w mijającym tygodniu!

1. 75 m2 przenośnego szczęścia!

Ten niewielki dom modułowy został skontrowany z fabrycznie wyprodukowanych wcześniej segmentów, a następnie złożony na wybranym przez inwestora miejscu. Domy prefabrykowane są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych domów, gdyż dają nam możliwość szybkiego wprowadzenia się- budowa takiej konstrukcji zajmuje nie więcej niż kilka miesięcy! Dodatkowo wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a ich wnętrza niczym nie odbiegają od tych spotykanych w tradycyjnych domach. Obejrzyjcie ten wyjątkowy 75-metrowy dom w Katalogu Inspiracji 75 m2 przenośnego szczęścia!

2. Niewielki dom dla tradycyjnej polskiej rodziny!

Choć tradycyjny, dom ten wzbudził mnóstwo kontrowersji na naszym profilu na Facebooku. Dyskusja toczyła się wokół poddasza i zaaranżowanej tam sypialni. Przyjrzyjcie jej się dokładnie i zdecydujcie, czy wszystko się tu zgadza, czy też nie. Zapraszamy do obejrzenia artykułu Niewielki dom dla tradycyjnej polskiej rodziny!

3. Dom nie z tego świata!

Niesamowity przykład współczesnej architektury, która zahacza także o obszar sztuki, prezentowaliśmy Wam w Katalogu Inspiracji Dom nie z tego świata! Dom ten wywołuje niemal u każdego obserwatora swoiste złudzenie optyczne, oszukując nas z każdej strony. Jesteście ciekawi? Koniecznie go obejrzyjcie!

4. Nowoczesny dom najwyższej klasy!

od homify Nowoczesny

Ciekawy projekt nowoczesnego domu z płaskim dachem, którego bryła przypomina konstrukcje złożoną z dwóch prostopadłościennych, nałożonych na siebie pudełek. Fasada tego domu została od strony ogrodu całkowicie przeszklona, pozwalając zaglądać do jego wnętrz niczym za pomocą Rentgena. Nie tylko z zewnątrz jest oryginalny i ciekawy, ale także wnętrzem niczym nie ustępuje. Obejrzyjcie koniecznie inne zdjęcia w Katalogu Inspiracji Nowoczesny dom najwyższej klasy!

5. Czarna owca wśród domów jednorodzinnych!

Czarne domy nie należą do najpopularniejszych w Polsce, ale ten projekt udowadnia, że przy budowie domu warto rozważyć ten kolor na elewację. Jego niezwykła bryła i fakt, że stoi na wysokich fundamentach, nadają mu niezwykle intrygującego charakteru. Jeżeli z zewnątrz nie przypadł Wam do gustu, w środku z pewnością zmienicie zdanie! Obejrzyjcie go dokładnie w artykule Czarna owca wśród domów jednorodzinnych!

Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu