6 propozycji grillów do małych przestrzeni | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

6 propozycji grillów do małych przestrzeni

Justyna Dziesińska Justyna Dziesińska
Rustykalny ogród zimowy od María Florencia Funes Rustykalny
Loading admin actions …

Zdecydowana większość z nas propaguje trend zdrowego trybu życia oraz odżywiania. Coraz częściej staramy się rezygnować z niezdrowych produktów, podejmujemy aktywność fizyczną i staramy się edukować naszych najbliższych w tej kwestii. Dzisiejszy artykuł nie będzie stricte o zdrowym odżywianiu, a wyposażeniu kuchni, które może nam umożliwić kontynuowanie dobrych nawyków. Dziś przedstawimy Wam propozycje grillów do małej przestrzeni mieszkalnej, bowiem grill to nie tylko kiełbaski czy karkówka – to także zdrowe i dietetyczne potrawy, które z całą pewnością mogą pozytywnie wpłynąć na nasz organizm czy samopoczucie. Poznajcie zatem nasze wyjątkowe propozycje i zainspirujcie się do dobrej zmiany!

Mini grill na balkonie

Propozycja grilla na balkonie to zdecydowanie opcja dla tych, którzy posiadają wyrozumiałych sąsiadów bądź taras na ostatnim piętrze budynku. Dzięki temu możemy stworzyć fantastyczne miejsce nie tylko do wypoczynku, ale także do wspólnego biesiadowania. W ten sposób można połączyć przyjemne z pożytecznym i zyskać dodatkową przestrzeń użytkową, którą funkcjonalnie wykorzystamy. 

Zamknięty mini grill

Funkcjonalne zagospodarowanie wolnej przestrzeni naszego mieszkania to arcytrudne zadanie, jednak wydaje się być znacznie łatwiejsze w chwili, gdy wszystko sobie wcześniej rozplanujemy i sporządzimy przestrzenny plan zagospodarowania wnętrza. Jeśli zależy nam za grillu w kuchni, wystarczy właściwie rozplanować odpowiednie sprzęty, tak by umożliwiały nam komfortową i wygodną pracę. Dzięki temu zaaranżujemy sobie doskonałe warunki do pracy. Warto pamiętać, że do stworzenia takiego planu wcale nie jest nam potrzebna pomoc architekta wnętrz, mając odpowiednie wymiary, sami za pomocą darmowych programów komputerowych możemy stworzyć wizualizację naszego przyszłego pomieszczenia. 

Grill w rogu

Jeśli masz mało miejsca na grill warto usytuować go w rogu pomieszczenia. Kąty, rogi to najczęściej niezagospodarowane przez nas części mieszkania, które sprawiają nam dużo problemu. Najczęściej, aby wykorzystać pusty, niefunkcjonalny kąt wystarczy zamówić meble na wymiar. Dzięki tej możliwości dopasujemy kształt, rozkład i charakter zabudowy do własnych potrzeb, a w rogu będziemy mogli cieszyć się radością z grillowania. 

Grill przy barze

Osoby, które chętnie podejmują gości oraz prowadzą towarzyski tryb życia, z pewnością skorzystają z naszej propozycji ulokowania grilla przy mini barku. W ten sposób gospodarze będą mogli cieszyć się stałą obecnością wśród gości, a tym samym ich praca będzie podziwiana przez obecne towarzystwo. W wolnej chwili można przygotować kolorowe drinki i cieszyć się przyjemnością z biesiadowania w gronie najbliższych znajomych. 

Grill pod daszkiem

Nawet jeśli nasz ogródek nie jest imponujących rozmiarów, z pewnością znajdzie się w nim kąt na zaaranżowanie kącika grillowego. Aby to miejsce było praktyczne i funkcjonalne warto je zadaszyć, tak by móc cieszyć się smakiem grillowanych potraw nawet podczas deszczu. Oczywiście propozycja widoczna powyżej jest skierowana tylko i wyłącznie do osób posiadających ogród

Grill dwukomorowy

od COINA Nowoczesny

Grill został stworzony z myślą o dobrym jedzeniu, piciu i zabawie, dlatego coraz częściej i chętniej chcielibyśmy posiadać go na stałe w swoim domu czy mieszkaniu. Producenci małych sprzętów AGD proponują nam ciekawe rozwiązania wolnostojących grilli, jednak nie zawsze w naszej kuchni znajdziemy miejsce na kolejny gabarytowy sprzęt. Grill wbudowany to sposób na zdrowe jedzenie oraz dobrą zabawę.  

Jeśli rozbudziliśmy Waszą potrzebę posiadania grilla to zapraszamy do zapoznania się z poprzednim artykułem 7 najlepszych grilli na każdą przestrzeń!

Którą z propozycji wybralibyście do swojego domu? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu